Kochani dzięki Wam kolejny już raz salony Dixi-Car zajęły zaszczytne miejsce na podium!

Rok 2017 zaowocował sprzedażą w ilości 2000 nowych samochodów Opel (zarówno osobowych jak i dostawczych) co przełożyło się na drugi wynik pośród wszystkich dealerów Opla w całej Polsce a jest ich około 60.

Jeśli chodzi o sprzedaż detaliczną osiągnęliśmy w minionym roku miejsce pierwsze na terenie Mazowsza oraz fragmentów województw ościennych. Co jest bardzo dobrym wynikiem!

Nieprzerwanie rośnie także nasza pozycja w przedziale detal, b2b, flota.  W segmencie B2b (mały i średni biznes) osiągnęliśmy pozycję drugą w całym dystrykcie. Duże floty także nie pozostają w tyle i tu odnotowujemy drugie miejsce nie tylko w dystrykcie, ale i w całej Polsce!

W roku 2016 Dixi-Car było trzecim dealerem Opla w Polsce. Rok 2017 przyniósł nam pozycję drugą. Przed nami pełen wyzwań rok 2018. Idąc za ciosem mamy ochotę w tym roku zdobyć miejsce pierwsze. Wierzymy, że dzięki Wam będzie to możliwe.

Serdeczne pozdrowienia od całego zespołu Dixi-Car. Dziękujemy za okazane nam zaufanie w 2017 roku. Do zobaczenia w salonach Dixi przy pysznej kawie i miłej obsłudze.