GAP - ubezpieczenie od straty finansowej

wypadek

 

 

Z życia wzięte

Czasem przykre zdarzenia mogą być powodem do radości. GAP ma taką siłę sprawczą - pan Janek miał kasację auta kupionego 2 lata temu jako nowe za 62 tys. złotych; po kasacji odebrał odszkodowanie z polisy AC (42 tys. zł, ponad 30% mniej niż wartość nowego auta) i odszkodowanie z GAP (20 tys. – miał GAP) i łącznie miał znowu 62 tys. złotych na zakup samochodu. Szok i niedowierzanie, bo zamienił 2 letnie auto na nowe, bez dopłaty.

Nie wierzysz? To tak działa!

 

Zapytaj o GAP

 

Koszt ubezpieczenia GAP (na całe TRZY LATA!):

ODSZKODOWANIE ZA SKRADZIONY LUB ROZBITY SAMOCHÓD W CENIE SALONOWEJ AŻ PRZEZ 3 LATA ZA JEDYNE:

1480

 

1480 zł - jeśli samochód w chwili ubezpieczenia jest wart do 50 tys. zł

1690 zł - jeśli samochód w chwili ubezpieczenia jest wart powyżej 50 tys. zł ale nie więcej niż 100 tys. zł

1850 zł - jeśli samochód w chwili ubezpieczenia jest wart powyżej 100 tys. zł ale nie więcej niż 150 tys. zł

1950 zł - jeśli samochód w chwili ubezpieczenia jest wart powyżej 150 tys. zł ale nie więcej niż 200 tys. zł

2190 zł - jeśli samochód w chwili ubezpieczenia jest wart powyżej 200 tys. zł ale nie więcej niż 250 tys. zł

 

 

 

 

GAP na nowy samochód (lub używany, ale właśnie przez Ciebie kupiony)

chroni wartość Twojego auta przez pełne 3 lata od zakupu w przypadku najbardziej nieprzyjemnych zdarzeń (szkoda całkowita i kradzież). GAP pokrywa różnicę pomiędzy wartością Twojego auta wypłaconą po zdarzeniu (wypłata z Twojego AC lub z OC sprawcy wypadku), a ceną z faktury zakupu auta.

Skasowano lub skradziono Ci auto? I w pierwszym, i w drugim, i w trzecim roku eksploatacji zawsze otrzymasz po zdarzeniu tę samą, pełną wartość fakturową auta z dnia zakupu … czy zaczniesz marzyć, by ci skradziono auto? Fajnie byłoby wymienić na nowe bez dopłaty, prawda?

GAP – ochrona wartości auta przez pełne 3 lata od dnia zakupu (faktury) auta, ceny GAP zależą od wartości samochodu – już od 1350 zł (auta o wartości do 50 tys. brutto) za pełne 3 lata ochrony, zakupu możesz dokonać od razu w dniu zakupu samochodu lub do 90 dni od dnia wystawienia faktury zakupu samochodu (jeden warunek – brak szkody w trakcie tych 90 dni).

 

Przykład 1 - ubezpieczasz nowy samochód: Kupujesz nowy samochód za 50 tys. zł. Po roku kradną Ci go, ale z ubezpieczenia AC otrzymujesz tylko 40 tys. zł. A za 40 tys. zł nie kupisz już takiego samego nowego samochodu. Z GAP otrzymasz w tej sytuacji 10 tys. zł.

 

 

GAP na używany samochód, czyli taki, którym jeździsz już od jakiegoś czasu

chroni wartość z polisy ubezpieczeniowej Twojego auta przez pełne 3 lata od dnia zakupu polisy (ostatnia szansa na zakup GAP do auta używanego przy zakupie polisy na 7 rok eksploatacji auta, czyli do 6-letniego auta, ochrona do 9 lat eksploatacji).

Jeżeli zagapisz się i nie wykupisz GAP przy zakupie nowego auta (najbardziej opłacalne, bo auta najwięcej tracą na wartości w pierwszym i drugim roku eksploatacji), kup GAP przy odnawianiu polisy na 2, 3, 4, 5, 6 lub 7 rok – GAP zawsze kupujesz na pełne 3 lata, ceny GAP są identyczne bez względu na to czy kupujesz GAP na nowy czy używany samochód;

Możesz wykupić GAP kilka razy – GAP na nowe auto (masz 3 lata gwarantowaną cenę auta nowego), drugi raz przy odnowieniu polisy na 4 rok (masz 3 lata (do 6 lat użytkowania auta) gwarantowaną wartość samochodu z polisy wykupionej na 4 rok eksploatacji), trzeci raz przy odnawianiu polisy na 7 rok (masz 3 lata (do 9 lat) gwarantowaną wartość samochodu z polisy wykupionej na 7 rok eksploatacji – ale to już się nie opłaca, choć opcja jest – tutaj niech klient definitywnie wymieni samochód); dowolna konfiguracja jest możliwa;

GAP na używany samochód, pokrywa różnicę pomiędzy wartością Twojego auta wypłaconą po zdarzeniu z polisy AC, a wartością auta na polisie ubezpieczeniowej z dnia zakupu polisy z GAP.

Skasowano lub skradziono Ci auto? I w trzecim i czwartym i piątym i szóstym i … do dziewiątego roku eksploatacji zawsze otrzymasz tę samą, pełną wartość auta z polisy … czy zaczniesz marzyć, by ci skradziono auto? Fajnie byłoby wymienić na nowszy bez dopłaty, prawda?

GAP – ochrona wartości auta używanego wyszczególnionej w polisie przez pełne 3 lata od dnia zakupu polisy, cena GAP w zależności od wartości samochodu – już od 1350 zł (auta o wartości do 50 tys. brutto) za pełne 3 lata ochrony, zakupu możesz dokonać od razu w dniu odnowienia polisy lub do 30 dni od daty zawarcia polisy ubezpieczeniowej.

 

Przykład 2 - ubezpieczasz używany samochód: Ubezpieczyłeś swój używany samochód w GAP (samochód warty w chwili ubezpieczenia w GAP 40 tys. zł). Dwa lata później rozbijasz samochód doszczętnie. Z AC otrzymujesz tylko 25 tys. zł, bo tyle jest wart Twój samochód w chwili wypadku. Z ubezpieczenia GAP otrzymujesz brakujące 15 tys. zł.

 

 

Kiedy możesz wykupić GAP?

na nowy samochód - do 90 dni od daty zakupu w salonie

na uzywany samochód - do 30 dni od daty odnowienia polisy AC

 

pdf Ogólne warunki ubezpieczenia GAP

 

Kto jest ubezpieczycielem GAP? Kto wypłaca odszkodowanie z GAP?

Firma WAGAS S.A.
(we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń HISCOX Syndicates Ltd zarejestrowanym w Anglii)

ul. Świętojerska 5/7, 00-236 Warszawa

tel. (022) 635 61 42 - pod tym telefonem zgłaszamy szkody

 

 

Ubezpieczenie GAP to dodatkowe odszkodowanie w razie utraty samochodu w wyniku kradzieży lub doszczętnego rozbicia (gdy nie opłaca się go już naprawiać).
Nieraz kupujesz AutoCasco u ubezpieczyciela, który w pewnym okresie po zakupie samochodu (np. przez pół roku) i tak wypłaca Ci cenę, którą zapłaciłeś wcześniej za samochód w salonie. Czy wtedy warto wykupić GAP?
Pomyśl: nawet jeśli masz doskonałe AC, gdy ktoś uderzy w Twój samochód i będziesz domagał się odszkodowania z OC tej osoby - jakie są szanse, że otrzymasz cenę salonową Twojego samochodu?

 Wypełnij formularz lub zadzwoń, tel. (22) 716 30 20 wewn. 8!

 

Chcę wiedzieć więcej - interesuję się GAP!

Twoje pytania
imię i nazwisko
telefon
e-mail
miesjcowość
Ile jest 2 dodać 2 ?
Cyfra lub słownie. Pole obowiązkowe.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje pytanie przez Dixi-Car S.A. z siedzibą w Raszynie przy Al. Krakowskiej 24a, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 r. Podanie danych jest dobrowolne, każdemu przysługuje prawo wglądu do nich i ich poprawiania. Firma Dixi-Car S.A. zobowiązuje się chronić udostępnione jej dane osobowe i wykorzystywać je tylko do własnych celów.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowej od Dixi-Car SA zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną na wskazany powyżej adres elektroniczny.
 

 

 

 

 

 

Warszawa

Radom 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry      Poleć tę stronę znajomemu Poleć tę stronę znajomemu

 

 

Corsa od 35 600 zł. Spektakularna wyprzedaż Opla 2016