Nowy Opel Meriva

 

Nasz mistrz funkcjonalności został poddany znaczącej modernizacji. Do oferty trafiły nowej generacji diesle 1.6 CDTI o mocach 95 i 136 KM. Na zewnątrz nowa Meriva wyróżnia się światłami do jazdy dziennej oraz tylnymi lampami w technologii LED, a także nową osłoną chłodnicy i elegancką chromowaną listwą podkreślającą charakterystyczną boczną linię okien. W środku znajdziemy nowoczesny system multimedialny IntelliLink, z nawigacją, sterowaniem głosowym i możliwością podłączenia urządzeń zewnętrznych. Na 7-calowym ekranie systemu wyświetlany jest także obraz z opcjonalnej kamery cofania. Co jeszcze zmieniło się w czasie liftingu?

 

Nowa Meriva

Foto 1: Nowy Opel Meriva - mały van (5-osobowy) dla rozwojowej rodziny albo dla starszych małżonków. Łatwo się wsiada, sporo miejsca, ustawne wnętrze. A jednocześnie mało pali.

 

Meriva z czarnym dachem

CZARNY DACH

Lakierowany na czarno dach w nowej Merivie
- modna opcja - za jedyne 500 zł!

 

Lampa LEDFotka 2: Tylna lampa LED nowej Merivy - nie wymaga wymiany żarówek - trwała i niezawodna - w trasie, w zimie, gdzie bądź.

 

Nowa MerivaFoto 3: Elegancki van: profil nadwozia wzbogacono chromowaną listwą podkreślającą falisty kształt dolnej krawędzi szyb bocznych.

 

 

Reflektor nowa MerivaFoto 4: Światła do jazdy dziennej w standardzie. W nowej Merivie nie wypalasz odbłyśników żarówkami świateł mijania i osszczędzasz paliwo dzięki mniejszemu obciążeniu alternatora.

 

Ekran Intellilink, deska MerivaZdjęcie nr 5: System multimedialny Intellilink na desce nowej Merivy - rozrywka i komunikacja bez granic. Plus nawigacja!

 

Deska rozdzielcza, zegray, nowy Opel MerivaFoto 6: Meriva to pierwszy i jedyny samochód na świecie nagrodzony za kompleksową koncepcję ergonomiczną. Niemieckie niezależne stowarzyszenie lekarzy ortopedów AGR przyznało Merivie prestiżowy certyfikat jakości AGR w tym zakresie. Ocenę przyznano Merivie dzięki i unikalnym innowacjom: systemowi rozmieszczenia foteli FlexSpace, bocznym drzwiom portalowym FlexDoors oraz ergonomicznej konstrukcji przednich foteli, a także zintegrowanemu bagażnikowi rowerowemu FlexFix®.

 

Drzwi FlexDoorsFot. 7: Boczne drzwi portalowe FlexDoors są teraz lżejsze, bardziej estetyczne i zabierają mniej miejsca w przestrzeni, przeznaczonej dla pasażerów podróżujących z tyłu, niż drzwi przesuwane. Otwierają się pod kątem 84 stopni („standardowy” kąt otwarcia wynosi 68 stopni) i w przeciwieństwie do tradycyjnie otwieranych drzwi zapewniają nadzwyczajny komfort przy zajmowaniu miejsc na tylnych siedzeniach. Ułatwiają one także, na przykład, montowanie fotelików dziecięcych po obu stronach tylnej kanapy.

 

 

Minivany Meriva LPG w rządku od ręki

Ostatnie 13 szt. z fabryczną instalacją LPG czeka w salonach Dixi-Car. Meriva ma teraz doskonałą cenę. Ciesz się ekonomiczną i pojemną Merivą z fabrycznym gazem już za 24 godziny.

Dzwoń teraz po listę aut:

 

 

Zobacz także

 

Meriva - najczęściej kupowany minivan w Polsce!

Czerwony Opel Meriva B

Dane CEP (Centralnej Ewidencji Pojazdów) nie kłamią. Meriva jest najczęściej kupowanym minivanem segmentu B w Polsce.

Ranking za styczeń-luty 2016 i dotyczy klientów detalicznych (bez zakupów na firmę). Opel sprzedał w tym czasie w Polsce 533 Merivy! Gratulujemy nabywcom!

Ceny Merivy

 

 

Wypełnij formularz, a dostaniesz ofertę na nowy samochód z dobrą ceną! Lub zadzwoń!

Masz pytanie?
Potrzebujesz ofertę?
Prosimy - Wypełnij formularz!
Czekamy niecierpliwie!


Jeśli odpowiesz na poniższe pytania, otrzymasz bardziej precyzyjną odpowiedź lub korzystniejszą ofertę:

Mam już Opla (lub ma ktoś z rodziny, lub ma moja firma)
Prowadzę działalność gospodarczą
Czy należysz do jednej z preferowanych grup (np. lekarz, policjant, wojskowy, taksówkarz, niepełnosprawny - lista)?
Czy chcesz pozostawić używany samochód w rozliczeniu?
Czy chciałbyś odbyć jazdę testową?
Czy planujesz skorzystać z kredytu/leasingu?
 
Cyfra lub słownie. Pole obowiązkowe.

 

 

Dixi-Car Gepardem Biznesu

Ich wartość szybko rośnie. Jak biegnący 100 km/h gepard. Jednym z Gepardów Biznesu został Dixi-Car. Co to oznacza dla klienta kupującego samochód? 11.2017

Biegnący gepard

Że masz do czynienia ze sprawdzoną firmą, której zaufało tysiące klientów. W innym przypadku wartość firmy Dixi-Car nie byłaby liczona w diesiątkach milionów złotych i nie osiągnęlibyśmy 32-procentowego wzrostu wartości rok do roku....

Bo o 32% wzrosła wycena firmy Dixi-Car między marcem 2015 a marcem 2016 - ogłosił Instytut Europejskiego Biznesu, który prowadzi Konkurs Gepardy Biznesu od 2006 r. Przez jedenaście lat Instytut przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

 

Tagi: foto, fotki, zdjęcia, opel meriva, nowa, minivanWięcej o Oplu Meriva

Ceny
Ceny LPG
Dane techniczne
O modelu
10 zaskakujących zdjęć
Promocje
 

Cenniki

pdf Meriva, prod. 2017

 

Cennik Opel Drive Plan

pdf Meriva

 

pdf Katalog Meriva

 

Konsultant sprzedaży nowych samochodów:
Raszyn - 22 716 30 20
Radom - 48 360 98 26

Wyprzedaż rocznika 2017
Kto pierwszy dzwoni, ma większy wybór.

Zobacz ceny
18 Opli Meriva LPG od ręki
Super ceny. Oferta ograniczona.

Zobacz
Fabryczna instalacja za 2000 zł
Które modele objęte ofertą?

zobacz
Koła zimowe
Koła zimowe + kołpaki

Zobacz ceny

Ocenili nas

"

Chciałbym razem z żoną bardzo podziękować Panu Łukaszowi Sosińskiemu za bardzo profesjonalną i miłą obsługę. Od 22.04 jestem posiadaczem Opla Asty V właśnie dzięki dobrym radom pana Łukasza. Od naszej pierwszej wizyty w salonie Dixi-Car Raszyn do momentu wyjazdu z salonu nowym samochodem (a nawet później) Pan Łukasz zawsze był do naszej dyspozycji, służył nam radą i pomocą nie tylko w sprawie nowego samochodu ale również w sprawie kontaktu z działami sprzedaży samochodów używanych oraz finansowania i ubezpieczeń. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całościowej obsługi w Państwa salonie (przede wszystkim przez Pana Łukasza ale również przez pozostałe osoby z którymi mieliśmy kontakt) co na pewno spowoduje że w przyszłości w momencie decyzji o zakupie kolejnego nowego samochodu pierwsze kroki skierujemy do Dixi-Car Raszyn.

"

Więcej opinii 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry      Poleć tę stronę znajomemu Poleć tę stronę znajomemu

 

 

13 szt. Meriv LPG od ręki