Opel Ochota

 

Jak dojechać do serwisu OPEL Dixi-Car z Warszawy - OCHOTY?

 

Znak D-26, serwis Opla

Jadąc z Ochoty zobaczysz ten znak. Zaraz potem po lewej widać nasz salon i stojące przed nim auta używane.

Salon, serwis i auta używane Opel w Warszawie blisko Ochoty. Ochotę dzieli od autoryzowanego dilera OPEL Dixi-Car tylko pół godziny jazdy samochodem. Droga jest jedna: z Warszawy ul. Grójecką, a potem al. Krakowska. Po drodze obserwujemy lądujące samoloty przy parkingu P+R (Park & Ride) Okęcie. Możemy zrobić zakupy w Castoramie albo Realu. Wyjeżdżamy z Warszawy i zaraz jesteśmy w Raszynie.

Dixi-Car jest tak blisko, że można mówić o nas OPEL Ochota. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy, Ochoty po nowe i używane samochody marki Opel, do serwisu ASO Opla a także po części Opel w pobliżu Ochoty!

Zobacz naszą ofertę - samochody używane.

Koniecznie zobacz nasz sklep internetowy z częściami i możliwością odbioru osobistego części w Raszynie!

 

Dixi-Car Raszyn k. Warszawy

al. Krakowska 24a

tel. (22) 716 30 20

pon-pt 7:30 - 18:30, sob 8-14

 

 

Trasa niebieska

Jak dojechać z Ochoty do serwisu Opel Dixi-Car i do komisu z samochodami używanymi? Z Warszawy ruszaj ul. Grójecką, cały czas prosto na Kraków. Przed Jankami jest Raszyn, a w Raszynie Dixi-Car - róg al. Krakowskiej i ul. Sportowej (wjazd na parking od ul. Sportowej). Naszą siedzibę rozpoznasz po wielkim bannerze "Samochody używane".

 

Z Ochoty do OPLA komunikacją zbiorową

Do pętli P+R Warszawa Okęcie (również: P+R Aleja Krakowska, Pralka) dotrzesz tramwajem z centrum Warszawy. Stąd albo jednym z licznych autobusów z numerami zaczynającymi się na 7.. w stronę Janek, albo pieszo przy sprzyjającej pogodzie, ok. 3 km.

 

Dealera i serwis Opel Dixi-Car odwiedza kilka tysięcy klientów z Ochoty i całej Warszawy! Mieszkasz w okolicach? Dołącz do nich!

 

Zobacz pełne dane kontaktowe

 

Tagi: samochody używane, ochota, warszawa, opel, auta, ubezpieczenia, serwis, salon, dealer, aso 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Opel Combo Life premierowa promocja