Zapraszamy klientów OPEL Mangalia

Korzystałeś z usług Auto-Pol-Service, ul. Mangalia (róg Sobieskiego / Sikorskiego) w Warszawie? ASO zakończyła działalność 30 września 2015. Zapraszamy do autoryzowanego salonu i serwisu OPEL Dixi-Car, który nie tylko pracuje normalnie, ale i się rozbudowuje! Do nas, ze Stegien dojazd samochodem w 21 minut, częściowo trasą ekspresową - patrz mapka.

 

Poznajmy się!

Szef salonu Opel Dixi-Car

Dariusz Kucharek

Szef salonu Opel Dixi-Car

Szef serwisu Opel Dixi-Car

Włodzimierz Klimczak

Szef serwisu Opel Dixi-Car

 

 

Znak D-26, serwis Opla

Jadąc z Ursynowa, Stegien wg mapki al. Krakowską zobaczysz ten znak. Zaraz potem po lewej widać naszą ASO Opel.

Od późnych lat 90. Auto-Pol-Service był naszym najbliższym konkurentem. Podobny w skali działania, był bliżej gęsto zaludnionych i zapełnionych Oplami rynków Ursynowa, Stegien. Konkurowaliśmy o te rynki z dealerem z ul. Mangalia, zawsze będąc trochę na straconej pozycji ze względu na wyboistą ul. Baletową oddzielającą naszą ASO od wielkomiejskiego Ursynowa. Dziś sytuacja się zmienia...

Do autoryzowanego salonu, serwisu Dixi-Car prowadzi teraz z Ursynowa szeroka i szybka trasa S2, a Auto-Pol-Service (znany jako "Opel Dolina Służewiecka", "Opel Sobieskiego", "Opel Sikorskiego Warszawa") kończy działalność 30.09.2015. Zapraszamy ursynowsko-sadybieńskiech klientów do nas - właśnie kończymy modernizację budynku i parkingu, aby Was przyjąć!

Jeśli nie wybierasz się do nas, zobacz nasz sklep internetowy z częściami i szybką wysyłką pod Twój adres!

 

Dixi-Car Raszyn k. Warszawy

al. Krakowska 24a

tel. (22) 716 30 20

pon-pt 7:30 - 18:30, sob 8-14

 

 

 

Tablica rej. Stegny, Ursynów

Tablica rejestracyjna mokotowska "WE" i ursynowska "WN". Masz jedną z nich na swoim samochodzie? Zapraszamy!

Kupiłem samochód w Auto-Pol-Service - czy mogę go naprawić na gwarancji w Dixi-Car?

Tak. Gwarancja importera (General Motors Polska) na nowe auto Opel kupione w Opel Mangalia zostanie jak najbardziej uznana w naszym serwisie. Również jeśli posiadasz Chevroleta kupionego w stacji dealerskiej przy ul. Sobieskiego, gwarancja importera (Chevrolet Polska) zostanie uznana, bo Dixi-Car jest autoryzowanym serwisem marki Chevrolet. Podobnie sprawa się ma z tzw. Gwarancją FlexCare - i w tym przypadku uznajemy ten produkt zakupiony w Auto-Pol-u.

 

Czy w Dixi-Car skorzystam z Usług Błyskawicznych, promocyjnej wymiany oleju i innych programów, z których korzystałem w ASO na ul. Mangalia?

Skorzystasz w serwisie Dixi-Car ze wszystkich "centralnych" programów importera, wymieńmy kilka z nich: Usługi Błyskawiczne, promocyjna wymiana rozrządu, promocyjna wymiana oleju, dezynfekcja klimatyzacji, promocyjny przegląd okresowy (OT-30, OT-60), Gwarancja Mobilności Opel, promocyjne zestawy kół.

 

Mapa, ASO Auto-Pol k. Toru Łyżwiarskiego Stegny

Na mapce widać, jak dużą działkę zajmował Auto-Pol, w porównaniu z pobliskim biurowcem przy ul. Mangalia 4, czy stacją benzynową Shell.
© OpenStreetMap contributors

Dlaczego zamknięta została stacja serwisowa Opel położona w tak strategicznym i wygodnym dla klientów punkcie Warszawy, jak skrzyżowanie Dolinki Służewieckiej / Sobieskiego. Czy Opel traci udziały w rynku?

Nie. Marka Opel w chwili, gdy powstaje artykuł (jesień 2015), wręcz zyskuje udziały w rynku - możemy mówić o lokalnej górce, jeśli chodzi o sprzedaż naszych samochodów w polskich salonach.

Należy się domyślać, że przyczyną zamknięcia Auto-Pol-Service'u była rozlewająca się biurowa zabudowa Warszawy, wzrost ceny gruntów. Przypuszczamy, że dalsza działalność ekstensywnie wykorzystującego powierzchnię działki biznesu, jakim jest salon samochodowy, nie była ekonomicznie uzasadniona w tym miejscu.

 

Czy Opel planuje otwarcie nowej stacji dealerskiej, serwisowej na Mokotowie, Ursynowie, Stegnach?

Opel (polski importer) bardzo chciałby otworzyć nowy salon i serwis w tym rejonie. Problem: niska stopa zwrotu dla nowo lokalizowanych tego typu inwestycji. Nowo budowana stacja musiałaby dysponować stosunkowo dużą działką, a ceny gruntu na południu Warszawy należą do najwyższych w Polsce. Z drugiej strony oczekiwana marża z działalności motoryzacyjnej jest na tyle niska, że nie ma wielu przedsiębiorców skłonnych wyłożyć znaczne środki (lub obciążyć się dużym kredytem bankowym) i związać się z Oplem na dobre i na złe, na lata. Zwłaszcza że pozyskanie ziemi pod biznes to początek wydatków - koniec to m.in. CI (oznakowanie budynku zgodne ze standardami Opla), które dealer kupuje na swój koszt.

Z kolei formuła nie wymagająca dużej działki i dużych inwestycji, czyli spotykany w Europie Zach. mały salon samochodowy "w kamienicy", w Polsce nie odniósł wielkiego sukcesu. Znamy ten format choćby z Al. KEN na Ursynowie, gdzie na parterze budynku mieszkaniowego działał przez pewien czas salon Opla. Mimo nowoczesnego, zamożnego, gęsto zaludnionego osiedla, salon został zamknięty - być może dlatego, że na miejscu nie było warsztatu mechanicznego, blacharsko-lakierniczego, placu z samochodami używanymi.

 

Dealera i serwis Opel Dixi-Car odwiedza kilkuset klientów dawnego Auto-Pol-u! Mieszkasz w okolicach? Dołącz do nich!

 

Zobacz pełne dane kontaktowe

 

 

 

Lepszy dojazd do Dixi ul. Baletową

Ulica Baletowa z lotu ptaka

Fot. Alina Zienowicz

Poza drogą ekspresową S2 mamy z Ursynowa do Dixi-Car w Raszynie "stary" dojazd ul. Baletową. W połowie 2016 r. poszerzono Baletową i łatwiej z niej skręcić w lewo w Puławską!

Baletowa przebudowywana była na 300-metrowym odcinku między Puławską a Farbiarską. Dodatkowo na pozostałym, ursynowskim kawałku (aż do torów kolejowych linii Warszawa - Radom), zbudowane zostały przystanki autobusowe.

Już teraz łatwiejszy dojazd z Ursynowa, Stegien, Wilanowa, Piaseczna do salonu, serwisu, aut używanych OPEL Dixi-Car. Szczególnie dotyczy to jazdy z powrotem do domu, bo nie kluczymy już Farbiarską - można skręcić w lewo z Baletowej w Puławską.

 

 

Streszczenie: salon, serwis, dealer, aso, opel, aso, auto-pol-service sp. z o.o. s.k.a., mangalia, sobieskiego, sikorskiego, dolina służewiecka, stegny 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry      Poleć tę stronę znajomemu Poleć tę stronę znajomemu

 

 

Wielki finał spektakularnej wyprzedaży Opla 2016. Teraz jeszcze lepsze ceny. Zobacz