10 Zaskakujących zdjęć Merivy

 

Nowa Meriva: 10 FOTEK, które sprawią, że będziesz chciał ją mieć [ZDJĘCIA]

 

Meriva wydłużona przez obiektywZdjcie 1: Zniekształcona przez obiektyw aparatu wygląda jak autobus. W rzeczywistości Meriva ma zgrabniejsze kształty

 

Podświetlana klamka MerivyFotka 2: Brak dźwigni hamulca pomocniczego. Jest za to przycisk, bo ręczny jest tu elektryczny. Dzięki temu możliwy jest również system wspomagania ruszania pod górę - koniec ze stresującym ruszaniem "z ręcznego".

 

Meriva, nowoczesne miastoZdjęcie 3: Poza tym, że wygodny van, to idealny samochód do miasta. Poręczne rozmiary pozwalają zaparkować tam, gdzie nie zmieści się większy sedan.

 

Bagażnik na rowery FlexFixFotka 4: Bagażnik rowerowy FlexFix®. Wysuwany z tylnego zderzaka. Zalety? Przewozi dwa rowery bez oporów powietrza (zwiększających konsumpcję paliwa) charakterystycznych dla bagażników dachowych. Ma oświetlenie wymagane przepisami. Nie wymaga "wnoszenia" roweru na dach. W awaryjnych sytuacjach pozwala przewieżć "coś jeszcze", np. donicę z palmą...

 

Deska podświetlana diodami LEDZdjęcie 5: Deska podświetlana diodami LED, zwróć uwagę na czerwone poświaty...

 

Szyba panoramicznaFota 6: Ano właśnie. Na parkingu wychodzą zalety odwrotnie otwieranych drzwi. Łatwiej wysiąść. Zwróć uwagę na przyciemnione szyby,tworzące bardziej przytulne wnętrze, ale i nieco chłodniejszy klimat w środku.

 

Wsiadanie parami do MerivyFoto 7: Załóżmy, że dwaj młodzi dżentelmeni chcą usadzić swoje wybranki w Merivie. Par nie rozdzielą tylne drzwi.

 

Astra SportsTourer z bagażnikiem FlexFixFotka 8: Chłodzony schowek w podłokietniku Opla Meriva. Pyszny zimy sok latem, niepsujące się owoce w czasie wakacyjnych wojaży...

 

Meriva, testy zimoweZdjęcie 9: Nie tylko sielankowe, prowansalskie lato. Meriva zaliczyła zimowe testy. Na fotce mamy samochód jeszcze w maskowaniu, dla ochrony przed paparazzi, etap przed wprowadzeniem do salonów...

 

Zespół projektantów Opla MerivaObraz 10: Zdjęcie z Naszej Klasy? Nie, zespół projektantów Merivy na czele z Markiem Adamsem, zastępcą europejskiego działu projektowego Opel/Vauxhall. Zdjęcie wykonano w czasie ceremonni wręczania nagród niemieckiego tygodnika "Auto Bild" za najlepszy design.

 

Ceny + porównanie przed i po liftingu

 

 

Zobacz także

 

Meriva - najczęściej kupowany minivan w Polsce!

Czerwony Opel Meriva B

Dane CEP (Centralnej Ewidencji Pojazdów) nie kłamią. Meriva jest najczęściej kupowanym minivanem segmentu B w Polsce.

Ranking za styczeń-luty 2016 i dotyczy klientów detalicznych (bez zakupów na firmę). Opel sprzedał w tym czasie w Polsce 533 Merivy! Gratulujemy nabywcom!

Ceny Merivy

 

 

Tagi: nowa meriva, foty, ciekawe ujęcia, 10 zaskakujących zdjęćWięcej o Oplu Meriva

Ceny
Ceny LPG
Dane techniczne
O modelu
10 zaskakujących zdjęć
Promocje
 

Cenniki

pdf Meriva, prod. 2017

 

Cennik Opel Drive Plan

pdf Meriva

 

pdf Katalog Meriva

 

Konsultant sprzedaży nowych samochodów:
Raszyn - 22 716 30 20
Radom - 48 360 98 26

Wyprzedaż rocznika 2017
Kto pierwszy dzwoni, ma większy wybór.

Zobacz ceny
Fabryczna instalacja
Które modele objęte ofertą?

zobacz
OnStar - osobisty opiekun kierowcy
Model dostępny z OnStar.
Patrz też: eCall

Jak działa system? Samochody demo z OnStar

Ocenili nas

"

Szanowna Pani Prezes. Na Pani ręce chciałabym złożyć serdeczne podziękowania dla Pani pracownika Pana Marcina za okazaną pomoc oraz fachową obsługę podczas dokonywania wyboru oraz zakupu auta w Waszym salonie. Niewątpliwie profesjonalizm Pana Marcina oraz kompetencje zawodowe przyczyniły się do podjęcia decyzji zakupu auta właśnie u Państwa. Od samego początku współpraca z Panem Marcinem układała się doskonale, wręcz na najwyższym poziomie. Pan Marcin bardzo rzetelnie oraz z dużym zaangażowaniem przedstawiał ofertę zakupu mojego auta, odpowiadał na wszystkie pytania oraz na bieżąco rozwiewał wątpliwości, jeśli takowe się pojawiły podczas rozmowy. Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz taktowność Pana Marcina sprawiły, że proces nabycia samochodu przebiegał dynamicznie i przyjemnie. Życzę Pani Prezes jak najwięcej tak profesjonalnych i miłych pracowników na swoim pokładzie jakim jest Pan Marcin. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Również chciałabym przekazać słowa uznania dla Pani Agnieszki za pomoc w załatwianiu formalności związanych z ubezpieczeniem i kredytem pojazdu.

"

Więcej opinii 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wakacyjna wyprzedaż Opla