Nowy Opel Meriva II

 

 

 

 

cennik Opel Meriva II

 

Nowy Opel Meriva - najciekawsze rozwiązania: innowacyjne tylne drzwi FlexDoor, elektryczny hamulec postojowy w standardzie, jasne, niebrudzące się tapicerki, konsola środkowa FlexRail z baterią schowków (w miejscu po dźwigni ręcznego i lewarku zmiany biegów). Po kolei...

Drzwi FlexDoor nowej Merivy - zawiasy drzwi zlokalizowane są na tylnym słupku zamiast na środkowym. Dzwi odchylają się do tyłu. Dzięki temu pasażer ma większą przestrzeń do wsiadania/wysiadania. Spójrz na zdjęcie! Otwór tylnych drzwi jest niemal prostokątny. Światło drzwi nie jest ograniczane przez półkolistą wnękę tylnego koła. A dodatkowo ciało wsiadającego/wysiadającego przemieszcza się zaraz za środkowym słupiem, gdzie wysokość otworu drzwiowego jest największa. Co za wygoda!

Pomyśl tylko - odchylane do tyłu tylne drzwi nowego Opla Meriva otwierają się pod kątem prawie 90 st. Jak łatwo nachylic się nad dzieckiem, aby pomóc mu zapiąć pasy! Jak łatwo ułożyć na tylnej kanapie telewizor albo kuchenkę mikrofalową! A gdy wysiadasz razem z dzieckiem, Ty z przedniego fotela, a ono z tylnej kanapy, możesz od razu chwycić dziecko za rękę, aby nie wbiegło pod samochód - tylne trzwi Was nie rozdzielają!

Tylne drzwi FlexDoor Opla Meriva mają specjalny system, który zapewnia, że powyżej prędkości 4 km/h drzwi są zamknięte i zablokowane.

Opel Meriva - drzwi boczne FlexDoor

 

Konsola środkowa FlexRail - między przednimi fotelami możesz mieć cały system schowków na czasopisma, płyty CD, telefony komórkowe, damską torebkę, pudełka z chusteczkami, kosmetyki. Na systemie schowków może się znaleźć poduszka podłokietnika. W innych samochodach między fotelami przednimi znajduje się dźwignia hamulca ręcznego i lewarek zmiany biegów. W Merivie hamulec ręczny uruchamiany jest przyciskiem na desce rozdzielczej, a lewarek zmiany biegów zlokalizowano również na desce rozdzielczej. Ukryj wszystkie drobiazgi przed wzrokiem złodzieja w konsoli środkowej Flex Rail. Konsola jest standardem w Merivie Enjoy, a Enjoy to najczęściej wybierany przez klientów poziom wyposażenia w samochodach Opel.

System FlexSpace tylnej kanapy - możesz mieć w kabinie od 2 do 5 miejsc siedzących i odpowiednio dużą przestrzeń bagażową. Potrzebujesz przewieźć deski na działkę i całą rodzinę? Składasz środkowy tylny fotel. Jedziecie we trójkę i wieziecie 4 skrzynki z jabłkami? Wtedy można złożyć dwa tylne fotele. Po złożeniu wszystkich trzech tylnych foteli przestrzeń bagażowa pod sufit wyniesie 1500 litrów. W sam raz na przeprowadzkę.

A jeśli wieziesz ważnych gości, składasz środkowy tylny fotel i zsuwasz nieco do środka dwa boczne fotele. Meriva zamienia się w 4-miejscową limuzynę z mnóstwem miejsca na ramiona dla pasażerów tylnych foteli. Składanych foteli nie wyjmujemy z samochodu - chowają się one w podłodze. Wszystkie fotele tylne mają niezależną regulację położenia przód - tył, można powiększyć bagażnik albo ilość miejsca na nogi.

Bagażnik rowerowy FlexFix - opcja dla rowerzystów, jest to wysuwana z tylnego zderzaka szuflada z przystawką do przewozu dwóch rowerów. Nieużywany bagażnik FlexFix jest niewidoczny z zewnątrz schowany w tylnym zderzaku.

Fotele Ergonomic Sport z wysuwaną do przodu przednią poduszką, elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego, i podłokietnikami regulowanymi w czterech kierunkach otrzymały rekomendację niemieckiej organizacji AGR - organizacji na rzecz zdrowych pleców. Fotele Ergonomic Sport są co prawda opcją, ale i standardowe fotele nowego Opla Meriva są tak obszerne i wygodne, jak w wiekszych samochodach. Zakres regulacji standardowych przednich foteli jest jednym z najlepszych w tej klasie samochodów.

Okna tylnych drzwi: zwróć uwagę na charaktersytyczną falę-obniżenie linii okien. Ułatwia ona obserwację otoczenia małym dzieciom siedzącym z tyłu.

Panoramiczny dach - największy w tej klasie samochodów, dostępny jako opcja, szklany dach z elektryczną roletą na upalne dni.

Opel Meriva - dach panoramiczny

Reflektory AFL - doświetlające łuki na szosie i zakręty na skrzyżowaniach w mieście. W Oplu Meriva są opcją.

Aż 6 tapicerek do wyboru - czarna tapicerka Jet Black w Merivie Essentia. W bogatszej wersji wyposażeniowej Enjoy dodatkowo do wyboru czerwona tapicerka Red Curry i brązowo-beżowa tapicerka Cocoa/light Cocoa. Z kolei w topowej wersji Cosmo mamy do wyboru elegancką, tłoczoną na siedzeniach, czarną tapicerkę Marrocana z kontrastującymi szwami i dwie tapicerki dwukolorowe: antracytowo-czarną i kakaowo-jasnoszarą.

Jakość wykończenia kabiny Merivy jest bardzo wysoka, typowa dla większych samochodów.

 

Opel Meriva

 

Kalendarium vanów Opla

1999 r. - premiera Opla Zafira, wiekszego minivana Opla

2003 r. - premiera Opla Meriva pierwszej generacji

2005 r. - premiera Opla Zafira drugiej generacji

wrzesień 2010 r. - premiera Opla Meriva drugiej generacji

 

 

Wpisz swoje dane do formularza - otrzymasz mailem zaproszenie na premierę Merivy II.

Wypełnij formularz, a dostaniesz ofertę na nowy samochód z dobrą ceną! Lub zadzwoń!

Masz pytanie?
Potrzebujesz ofertę?
Prosimy - Wypełnij formularz!
Czekamy niecierpliwie!


Jeśli odpowiesz na poniższe pytania, otrzymasz bardziej precyzyjną odpowiedź lub korzystniejszą ofertę:

Mam już Opla (lub ma ktoś z rodziny, lub ma moja firma)
Prowadzę działalność gospodarczą
Czy należysz do jednej z preferowanych grup (np. lekarz, policjant, wojskowy, taksówkarz, niepełnosprawny - lista)?
Czy chcesz pozostawić używany samochód w rozliczeniu?
Czy chciałbyś odbyć jazdę testową?
Czy planujesz skorzystać z kredytu/leasingu?
 
Cyfra lub słownie. Pole obowiązkowe.

 

 

Dixi-Car Gepardem Biznesu

Ich wartość szybko rośnie. Jak biegnący 100 km/h gepard. Jednym z Gepardów Biznesu został Dixi-Car. Co to oznacza dla klienta kupującego samochód? 11.2017

Biegnący gepard

Że masz do czynienia ze sprawdzoną firmą, której zaufało tysiące klientów. W innym przypadku wartość firmy Dixi-Car nie byłaby liczona w diesiątkach milionów złotych i nie osiągnęlibyśmy 32-procentowego wzrostu wartości rok do roku....

Bo o 32% wzrosła wycena firmy Dixi-Car między marcem 2015 a marcem 2016 - ogłosił Instytut Europejskiego Biznesu, który prowadzi Konkurs Gepardy Biznesu od 2006 r. Przez jedenaście lat Instytut przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

 

 

Wygaszacz ekranu i tapety z nowym Oplem Meriva

 

Opel Meriva - wygaszacz ekranu Wygaszacz ekranu z nowym Oplem Meriva: dla PC (plik 15,8 MB) | dla Mac (plik 15 MB)

Opel Meriva - tapeta z Merivą z boku Tapeta z Oplem Meriva: dla ekranu 1600x1200 | dla ekranu 1440 x 900

 

 Więcej o Oplu Meriva

Ceny
Ceny LPG
Dane techniczne
O modelu
10 zaskakujących zdjęć
Promocje
 

Cenniki

pdf Meriva, prod. 2017

 

Cennik Opel Drive Plan

pdf Meriva

 

pdf Katalog Meriva

 

Konsultant sprzedaży nowych samochodów:
Raszyn - 22 716 30 20
Radom - 48 360 98 26

Wyprzedaż rocznika 2017
Kto pierwszy dzwoni, ma większy wybór.

Zobacz ceny
18 Opli Meriva LPG od ręki
Super ceny. Oferta ograniczona.

Zobacz
Fabryczna instalacja za 2000 zł
Które modele objęte ofertą?

zobacz
Koła zimowe
Koła zimowe + kołpaki

Zobacz ceny

Ocenili nas

"

Szanowna Pani Prezes:

Nabyłam u Państwa, w Salonie Dixi-Car S.A. w Raszynie, nowy samochód marki Opel Astra. Od początku, do chwili zakupu, prowadziłam rozmowy z Panem Łukaszem Sosińskim. Pan Łukasz Sosiński wykazał się profesjonalizmem oraz ogromnym zaangażowaniem. Sposób, w jaki wywiązuje się ze swoich obowiązków, niewątpliwie wpływa na wizerunek Firmy, którą reprezentuje.

Tą drogą, na Pani ręce, przekazuję wyrazy podziękowania i uznania.

"

Więcej opinii 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry      Poleć tę stronę znajomemu Poleć tę stronę znajomemu

 

 

13 szt. Meriv LPG od ręki