Opel Wilanów

 

Jak dojechać do OPEL Dixi-Car z Wilanowa?

 

Znak D-26, serwis Opla

Zbliżając się al. Krakowską do Dixi-Car zobaczysz ten znak. Zaraz potem po lewej widać nasz salon i samochody używane na sprzedaż.

Salon, serwis i auta używane Opel niedaleko Wilanowa. Miasteczko Wilanów dzieli od autoryzowanego dealera OPEL Dixi-Car tylko... 19 minut jazdy samochodem (wg map Google). Po drodze możesz zrobić zakupy w hipermarketach Castorama albo Real przy al. Krakowskiej.

Dixi-Car jest tak blisko, że można mówić o nas OPEL Wilanów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Miasteczka Wilanów, jak i starej części dzielnicy, po nowe i używane samochody marki Opel, do serwisu ASO Opla, a także po części Opel!

Koniecznie zobacz nasz sklep internetowy z częściami i możliwością odbioru osobistego części!

 

Dixi-Car Raszyn k. Warszawy

al. Krakowska 24a

tel. (22) 716 30 20

pon-pt 7:30 - 18:30, sob 8-14

 

 

 

Dojazd aleją Wilanowską, Puławską i drogą S2

Z Miasteczka Wilanów (al. Rzeczypospolitej), jedź al. Wilanowską, Dol. Służewiecką, do ul. Puławskiej. Puławską w stronę Piaseczna. Zaraz za hipermarketem Real skręć w prawo na drogę ekspresową S2 i dojedź do Raszyna. Salon Dixi-Car zlokalizowany jest w eksponowanym miejscu, przy jednym z głównych skrzyżowań - al. Krakowska / Sportowa.

 

 

Lepszy dojazd do Dixi ul. Baletową

Ulica Baletowa z lotu ptaka

Fot. Alina Zienowicz

Poza drogą ekspresową S2 mamy z Ursynowa do Dixi-Car w Raszynie "stary" dojazd ul. Baletową. W połowie 2016 r. poszerzono Baletową i łatwiej z niej skręcić w lewo w Puławską!

Baletowa przebudowywana była na 300-metrowym odcinku między Puławską a Farbiarską. Dodatkowo na pozostałym, ursynowskim kawałku (aż do torów kolejowych linii Warszawa - Radom), zbudowane zostały przystanki autobusowe.

Już teraz łatwiejszy dojazd z Ursynowa, Stegien, Wilanowa, Piaseczna do salonu, serwisu, aut używanych OPEL Dixi-Car. Szczególnie dotyczy to jazdy z powrotem do domu, bo nie kluczymy już Farbiarską - można skręcić w lewo z Baletowej w Puławską.

 

 

Z Wilanowa do OPLA komunikacją zbiorową

Na przystanku "Królowej Marysieńki" w Wilanowie wsiądź do autobusu linii 317, który dowiezie Cię na pętlę Park&Ride Okęcie. Stąd pięć przystanków autobusem, jednej z zlicznych linii zaczynających się na 7.., wyjeżdżających w stronę Janek. Autobus zatrzymuje się przy Dixi-Car (przystanek "Sportowa"). Wg strony ZTM cała trasa zajmie ok. 53 minut. Alternatywnie z pętli P+R Okęcie, zamiast autobusem, spacer do Dixi-Car - odcinek ma 2,8 km.

 

Dealera i serwis Opel Dixi-Car odwiedza kilkudziesięciu klientów z Wilanowa! Mieszkasz w okolicach? Dołącz do nich!

 

Zobacz pełne dane kontaktowe

 

Streszczenie: opel dealer, wilanów, salon, serwis, części, aso, samochody używane 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Opel Combo Life premierowa promocja