Ceny Opel Combo E 2018

Ceny nowego Combo E z dużym prawdopodobieństwem będą nieznacznie wyższe niż dotychczasowego Combo D. Skąd ta teza? Cennik Opla Combo 2018 zostanie ogłoszony ok. maja-czerwca 2018, więc na razie możemy mówić w czasie przyszłym. Dwa - rozmiary nadwozia nowego Combo są zbliżone do dotychczasowego, więc trudno mówić o radykalnie droższym w produkcji samochodzie, natomiast mamy do czynienia z rewolucją ekologiczną w europejskiej motoryzacji - nowe systemy muszą kosztować.

Warto też przypomnieć, że nowe Combo E Life to pojazd z gruntu osobowy, starannie wykończony, który pewnie będzie miał swój dostawczy wariant. Natomiast w Combo D wychodzimy od pojazdu towarowego, do którego dokładamy drugi rząd siedzeń. To fundamentalna różnica, która ma wpływ na ceny, ale i oczywiście na to, co klient dostaje.

 

Ceny rocznika 2018.

Nowy Opel Combo 2018 2019

Kabina, deska rozdzielczaFoto

Nowy Opel Combo Model 2018 2019 CENOWY HIT

Więcej o wyposażenie standardowym.

CENA

WKRÓTCE

netto, rok produkcji 2018, MR 2019

Czy mogę kupić po niższej cenie? Zobacz

Finansowanie

Cena od WKRÓTCEOpel Drive Plan


Dzwoń! Salon Raszyn/Warszawa (22) 716‑30‑20 • Radom (48) 360‑98‑26
Zadaj pytanie

Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

 

Nasze przewidywania nt. cen nowego Combo

Nie ma co liczyć, że Combo E będzie tańsze niż dotychczasowe Combo D - nic na to nie wskazuje, a wiele wskazuje, że będzie droższe, mamy nadzieję, że nieznacznie. Amatorom niskich cen polecamy więc ostatnie sztuki Combo D w super cenach, przejrzyj samochody od ręki.

Dotychczasowa generacja D Opla Combo jest obecna na rynku od 2011 r., model zdążył się producentowi zamortyzować, stąd oferowany jest w tak niskich cenach.

Nowe Combo 2018/2019 będzie prawdopodobnie droższe, a przemawia za tym kilka argumentów: pojazd będzie bardziej "osobowy", jako pierwszą ogłoszono wersję "Life", adresowany do mniejszych klientów, z bogatszym wyposażeniem w standardzie, wyposażony w nowocześniejsze silniki, będzie na początku swojego cyklu życia, czyli Opel musi sobie zwrócić nakłady na projekt i rozkręcenie produkcji.

Jeśli mielibyśmy wymienić jakieś argumenty za niższą ceną, to "na siłę": nowe Combo jest o 4 cm niższe niż dotychczasowe, więc trochę mniej stali; jednak może to wbrew pozorom oznaczać ustawniejsze wnętrze, zwłaszcza że nowy Opel Combo jest trochę dłuższy - tu porównanie. Druga rzecz - nowe Combo produkowane będzie w Hiszpanii (której siła robocza została utemperowana kryzysem), a nie będzie samochodem "hulaszczej" włoskiej proweniencji, jak dotychczasowe Combo.

Są to spekulacje, ale z pierwszych informacji i zdjęć nowego Combo - zgoromadziliśmy je w kompendium - wnioskujemy, że nowa generacja będzie lepsza, bardziej dopracowana. wyrafinowana, bogatsza, co musi skutkować wyższą ceną.

 

 

Wyposażenie standardowe Opel Combo E

Na razie możemy odesłać do standardu w Combo D, ale nie ma się co sugerować, bo są to zupełnie różne modele, z różnych fabryk i różnych "bajek". Wyposażenie standardowe nowego Combo E na 99,9% będzie bogatsze. Bardziej adekwatne byłoby szukanie analogii w wyposażeniu Crosslanda X, modelu zaspokajającego podobne potrzeby jak nowe Combo Life - tu standard Crosslanda.

 

 

Nowe od ręki w Dixi-Car

 

 

Sekcja "Aktualne promocje" dotyczy dotychczasowego Combo D, które jest nadal w ofercie

Nowy Opel Combo E z pewnością będzie dostępny w Opel Drive Plan, czyli podstawowej promocji dla właścicieli jednoosobowej działalności gospodarczej. W sprawie zakupu Combo, chyba każdego - od właściciela jednoosobowej DG do koordynatora floty - zaprosimy jednak na indywidualne negocjacje - do handlowców B2B - mniejsze firmy, lub do handlowców flotowych - dużych nabywców.

AKTUALNE PROMOCJE

 

Combo w abonamencie Opel Drive Plan od 795 zł netto/m-c - więcej

 

do 30 czerwca 2018

PROMOCJA FIRMOWA na Combo z rocznika 2018.
Proponujemy rabat 24,5% od cen katalogowych, w zależności od wersji samochodu.

Kto się kwalifikuje? Prawie każda firma czy instytucja, a także osoba z jednoosobową działalnością gospodarczą.

Mogą być rzadkie przypadki, w których dana wersja Combo nie jest objęta tą promocją. Lista objętych wersji w salonie. Wymagany zakup wersji z klimatyzacją.

 

do 30 czerwca 2018

Na wersje Combo wyprodukowane w 2018 r., które nie kwalifikują się do w/w Promocji Firmowej proponujemy rabat od 18% wzwyż od cen katalogowych.

Wymagany zakup wersji z klimatyzacją.

 

do 30 czerwca 2018

Wyprzedaż rocznika 2017: ostatnie sztuki Combo z rabatem od 20% wzwyż od cen katalogowych.

Wymagany zakup wersji z klimatyzacją.

Nuty Reklama: Cała Polska liczy - wyprzedaż dostawczych

 

do 30 czerwca 2018

Pakiet "Opel Ubezpieczenie" OC/AC/NNW/Assistance za:

  • 4,1% ceny samochodu (+15% zwyżki, jeśli wersja ciężarowa) w Allianz
  • 4,4% w PZU (bez zwyżki za wersję ciężarową)

Promocja dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm.

 

do 30 czerwca 2018

Gwarancja Najniższej Ceny!

Zamów samochód dziś! Jeśli przed odbiorem samochodu, wejdą nowe, lepsze promocje, będziesz mógł wybrać: skorzystać z dziś wynegocjowanej ceny lub z nowych warunków.

 

do 30 czerwca 2018

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o Combo

 

 

Wypełnij formularz, a dostaniesz ofertę na nowy samochód z dobrą ceną! Lub zadzwoń!

Masz pytanie?
Potrzebujesz ofertę?
Prosimy - Wypełnij formularz!
Czekamy niecierpliwie!


Jeśli odpowiesz na poniższe pytania, otrzymasz bardziej precyzyjną odpowiedź lub korzystniejszą ofertę:

Mam już Opla (lub ma ktoś z rodziny, lub ma moja firma)
Prowadzę działalność gospodarczą
Czy należysz do jednej z preferowanych grup (np. lekarz, policjant, wojskowy, taksówkarz, niepełnosprawny - lista)?
Czy chcesz pozostawić używany samochód w rozliczeniu?
Czy chciałbyś odbyć jazdę testową?
Czy planujesz skorzystać z kredytu/leasingu?
 
Cyfra lub słownie. Pole obowiązkowe.

Naciskając przycisk "Wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

 

 

Dixi-Car - dealerem Opla numer dwa w Polsce!

Dixi-Car stoi na pudle! Blisko 2000 nowych samochodów Opel, osobowychdostawczych, wyjechało z naszych salonów w 2017 r. - drugi najlepszy wynik wśród ok. 60 polskich salonów Opla. W regionie mazowieckim, w sprzedaży detalicznej, jesteśmy pierwsi!

02.2018

Flagi Opel

Czy rok 2018 przyniesie salonom Dixi-Car pierwsze miejsce w Polsce? W 2016 r. byliśmy trzecim dealerem Opla w Polsce. W 2017 - drugim.

Odnotujmy też pozycję Dixi w podziale detal, b2b, flotę. Sprzedaż nowych Opli klientom detalicznym - Dixi na pierwszym miejscu w dystrykcie (Mazowsze i fragmenty województw ościennych). B2b (mały i średni biznes) - Dixi-Car na drugim miejscu w dystrykcie. Duże floty - Dixi-Car na drugim miejscu w dystrykcie, ale i w całej Polsce!

Więcej - jak sprzedają się OpleWięcej o Oplu Combo E

Co wiemy - kompendium
Ceny
Dane techniczne
Bagażnik
Kolory

 

Zainteresowany Combo?

Wpisz dane, nasz sprzedawca odpisze/oddzwoni.1

1 w miarę dostępnych mocy przerobowych

Wypełnij formularz

 

Konsultant sprzedaży nowych samochodów:
Raszyn - 22 716 30 20
Radom - 48 360 98 26

Ocenili nas

"

Chcę tą drogą wyrazić moją wdzięczność i uznanie dla pracy Pana Łukasza Sosińskiego. Poza profesjonalizmem i wiedzą Pan Łukasz Sosiński wykazał się ogromnym zaangażowaniem i życzliwością w kontakcie ze mną jako klientem. W ciągu dwóch moich wizyt w Państwa salonie Pan Łukasz poświęcił ok 4 godz. na rozmowy i jazdy próbne, nie bacząc nawet na to, że czas pracy salonu się zakończył. Sposób w jaki Pan Łukasz podchodzi do swojej pracy, niewątpliwie wpływa na pozytywny wizerunek Państwa Firmy. Gratuluję takiego pracownika.

"

Więcej opinii 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Mundialowa oferta na nowe Ople rabaty do 24 000 zł