Opinie i doświadczenia naszych klientów

 

Opinie klientów Dixi-Car o wizycie u nas. Importer Opli wysyła do klienta ankietę, którą ten wypełnia w domowym zaciszu...

 

Opinia: salon Dixi-Car

"

Sprzedaż przebiegała sprawnie~ dealer wyjaśniał wszystkie wątpliwości~ pomagała przy wyborze modelu ~ koloru itp. Proces nie był zanadto czasochłonny.

"

Opinia: salon

"

Jasność i przejrzystość oferty~ dobra atmosfera~ wyjaśnione wszystkie aspekty transakcji (chociaż mam zastrzeżenia co do pakietu dilerskiego jeżeli uchodzi o ubezpieczenie auta w salonie) był o wiele droższy niż w każdym innym punkcie sprzedaży ubezpieczeń co zajmowało nam dodatkowy czas i odbierało przyjemność w zakupie nowego auta.

"

Opinia: salon Dixi-Car

"

Pomoc w wyborze auta~ rabat~ kultura osobista pracowników salonu~ możliwość jazdy testowej~ pełna fachowa obsługa.

"

Opinia: serwis

"

Jestem zadowolona z całokształtu obsługi co wyraziłam w ankiecie~zamierzam korzystać z obsługi również po zakończeniu okresu gwarancyjnego~dziękuję Bożena Wrzosek

"

Opinia: serwis Dixi-Car

"

Sądzę~ że moje zadowolenie wynika z dobrej obsługi w serwisie. Podejście pracowników do wykonywanej pracy jak również miła atmosfera w salonie.

"

Opinia: salon

"

Miła obsługa. Oferowano mi pozostawienie samochodu w ramach rozliczenia. Dokonano obsługi pakietu OnStar. Udzielono mi promocji w ramach grupy zawodowej~ za to że mam już Opla i rabat od Opla i to skłoniło mnie do kupna nowego Opla.

"

 

 

Zobacz także 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Czarno na białym. Atrakcyjne ceny na Ople z rocznika 2018. Corsa od 38 300 zł