Opel Stegny / Sadyba

 

Jak dojechać do OPEL Dixi-Car ze Stegien - Sadyby?

 

Znak D-26, serwis Opla

Jadąc z Sadyby al. Krakowską zobaczysz ten znak. Zaraz potem po lewej widać nasz salon i samochody używane na sprzedaż.

Salon, serwis i auta używane Opel w Warszawie blisko Sadyby i Stegien. Stegny dzieli od autoryzowanego dilera OPEL Dixi-Car tylko 20 minut jazdy samochodem. Po drodze możesz zrobić zakupy w Castoramie albo Realu przy al. Krakowskiej.

Dixi-Car jest tak blisko, że można mówić o nas OPEL Stegny - Sadyba. Zapraszamy wszystkich mieszkańców okolic Doliny Służewieckiej, Stegien i Sadyby po nowe i używane samochody marki Opel, do serwisu ASO Opla, a także po części Opel!

Koniecznie zobacz nasz sklep internetowy z częściami i możliwością odbioru osobistego części!

 

Dixi-Car Raszyn k. Warszawy

al. Krakowska 24a

tel. (22) 716 30 20

pon-pt 7:30 - 18:30, sob 8-14

 

 

 

Dojazd Doliną Służewiecką, Puławską i drogą S2

Doliną Służewiecką dojedź do Puławskiej, jedź w stronę Piaseczna. Zaraz za hipermarketem Real skręć w prawo na drogę ekspresową S2 i dojedź do Raszyna. Salon Dixi-Car zlokalizowany jest w eksponowanym miejscu, przy jednym z głównych raszyńskich skrzyżowań - al. Krakowska / Sportowa.

 

 

Lepszy dojazd do Dixi ul. Baletową

Ulica Baletowa z lotu ptaka

Fot. Alina Zienowicz

Poza drogą ekspresową S2 mamy z Ursynowa do Dixi-Car w Raszynie "stary" dojazd ul. Baletową. W połowie 2016 r. poszerzono Baletową i łatwiej z niej skręcić w lewo w Puławską!

Baletowa przebudowywana była na 300-metrowym odcinku między Puławską a Farbiarską. Dodatkowo na pozostałym, ursynowskim kawałku (aż do torów kolejowych linii Warszawa - Radom), zbudowane zostały przystanki autobusowe.

Już teraz łatwiejszy dojazd z Ursynowa, Stegien, Wilanowa, Piaseczna do salonu, serwisu, aut używanych OPEL Dixi-Car. Szczególnie dotyczy to jazdy z powrotem do domu, bo nie kluczymy już Farbiarską - można skręcić w lewo z Baletowej w Puławską.

 

 

Ze Stegien do OPLA komunikacją zbiorową

Na skrzyżowaniu Dolina Służewiecka / al. Wilanowska wsiądź do autobusu nr 189 i dojedź do stacji Metro Wilanowska. Tu przesiądź się na autobus linii 715, który dowiezie Cię pod bramę Dixi-Car. Zapraszamy!

 

Dealera i serwis Opel Dixi-Car odwiedza kilkuset klientów z rejonu Sadyby i Stegien! Mieszkasz w okolicach? Dołącz do nich!

 

Zobacz pełne dane kontaktowe

 

Streszczenie: opel dealer, stegny, sadyba, salon, serwis, części, aso, samochody używane 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Opel Combo Life premierowa promocja