Chevrolet Aveo Hatchback

Chevrolet Aveo Hatchback

Chevrolet Sonic, amerykański odpowiednik Chevroleta Aveo, po raz drugi z rzędu zajął pierwsze miejsce w rankingu APEAL. Ranking ocenia zadowolenie z posiadania i jazdy nowo zakupionym samochodem po pierwszych 90 dniach. W ocenie wzięło udział ponad 83 tysiące kierowców.

Chevrolet Aveo to drugi (po Chevrolecie Cruze) najchętniej kupowany Chevrolet w Polsce. W pierwszym półroczu 2013 roku 1401 klientów kupiło Chevroleta Aveo (16% więcej niż w II połowie i 19% więcej niż w I połowie 2012 roku).

Nasi klienci zwracają uwagę przede wszystkim na oryginalny wygląd i poziom bezpieczeństwa (najwyższy wynik w Euro NCAP 2011). Chevrolet Aveo w standardzie oferuje m.in. 6 poduszek powietrznych, system ESC, tempomat i radioodtwarzacz CD/MP3, a przy uwzględnieniu obowiązującej aktualnie promocji jego cena zaczyna się już od 36 990 zł.  TUTAJ sprawdź ofertę Chevroleta  http://chevrolet.dixi-car.pl/samochody.htm

Oprócz Chevroleta Sonic w rankingu APEAL 2013 na czele swoich segmentów znalazł się również model Avalanche (drugi raz) oraz Volt (trzeci raz).

Żadna inna marka nie może się pochwalić zdobyciem aż trzech najlepszych ocen w poszczególnych segmentach dwa razy z rzędu. Łącznie aż siedem modeli koncernu General Motors znalazło się wśród trzech najwyżej ocenianych aut w swoich segmentach.

Chevrolet Aveo Sedan

Chevrolet Aveo Sedan