Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Autoryzowany serwis OPEL

Promocje serwisu Opel jesień 2023. Cena odgrzybienie klimatyzacji, wymiana oleju, przegląd okresowy
Promocja Serwis Dobrego Wieku dla Opli po gwarancji

 

Dlaczego my?

  • mycie pojazdu za 6,50 zł po naprawie.
  • Rękojmia 2 lata na naprawę.
  • naprawiamy wszystkie marki

Kogo zapraszamy? Klientów samochodów osobowych i dostawczych ● detalicznych ● biznesowych ● duże floty ● leasingi i CFM.

Opcjonalnie: usługa Door to door, czyli odbiór/dostawa samochodu pod Twoją firmę lub dom. Więcej.

 

 

 

Jeśli interesują Cię tylko solidne przeglądy aut i naprawa wyłącznie tych podzespołów, które faktycznie jej wymagają – to autoryzowany serwis Opla Dixi-Car będzie Twoim najlepszym partnerem.

Autoryzowany na 100%

Korzystamy z zaawansowanych narzędzi: diagnostyka komputerowa, którą oferujemy klientom, opiera się na najnowocześniejszych programach i sprzęcie. Mamy także wyłącznie oryginalne części. Wszystko to możemy Ci zagwarantować: serwis jest regularnie odwiedzany przez przedstawicieli importera marki Opel. Sprawdzają oni, jak naprawiamy powierzone nam przez klientów samochody, czy mamy zgodne ze standardami marki wyposażenie, itp.

 

Zielona słuchawka, zadzwoń

Serwis Warszawa / Raszyn

(22) 716 30 20 wew. 1

pon-pt 7.30-18.30

 

Zakres usług i przeglądy

Prowadzimy zarówno naprawy gwarancyjne Opel, naprawy gwarancyjne SsangYong, jak i pogwarancyjne. Przyjedź do serwisu samochodowego Opla w Raszynie k. Warszawy na przegląd, lub jeśli problemy w Twoim aucie sprawiają:

  • hamulce,
  • rozrząd,
  • ogumienie,
  • klimatyzacja,
  • układ sterowania,
  • i każdy inny podzespół.

Wiele z naszych usług wykonujemy błyskawicznie! Dodatkowo, zajmiemy się także wykonaniem takich zadań, jak wymiana oleju, czynnika w klimatyzacji czy opon – i to zarówno w czasie gwarancji, jak i już po niej. Warto nas odwiedzać – często organizujemy sezonowe promocje!

Oprócz Opli, serwisujemy modele bliźniacze: Renault Master, Trafic, Fiat Doblo, Peugeot Partner, Citroën Berlingo.


Więcej usług

 

 

 

Programy dla firm

 

 

Wszystkie marki

Naprawiamy samochody wszystkich marek - zobacz
- Zapraszamy!

 

Porady

 

FILM Zobacz jak pracuje serwis

 

Ceny roboczogodziny: w serwisie mechanicznym 369 zł brutto • w serwisie blacharskim 369 zł brutto • od podanych cen możliwe rabaty.

Streszczenie: serwis opel, warszawa, radom, raszyn, aso, elektronika, mechanika, blacharstwo

 

 

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to!

02.2023

SUVy i crossovery SsangYong. Made in Korea. 5 lat gwarancji

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to! SsangYong to najstarszy producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 20 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Trzecia duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w SUV-ach i crossoverach. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

SsangYong Torres, cena, promocje, 10 lat gwarancji