Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Zbliżające się premiery

Oklejanie samochodu folia maskującą

Historia kamuflażu Opla

Generacje folii maskującej

Zobacz

Jesteś zwolennikiem nowości? Popatrz, jakie premiery Opel szykuje w najbliższym czasie.

Czekać na nowy model, czy kupować obecny? - pytają klienci. Najczęściej kupować obecny - to nasze zdanie. Bo tańszy, bo jest już, bo dopracowany.

Albo nie kupować, tylko wziąć w abonamencie miesięcznym na firmę lub na osobę prywatną. Żeby mieć samochód "już", ale się nie przywiązywać i wymienić dotychczasowy model na nowy wkrótce po premierze.

 

Nowa Corsa F - Sprzedaż ruszyła

Premiera nowego Opla Corsa-e

W kontekście ceny, Michael Lohscheller, prezes Opla powiedział: Nowa Corsa to prawdziwy samochód elektryczny dla mas. Corsa bazuje na platformie CMP pozwalającej na w pełni elektryczny - bateryjny napęd - bez silnika spalinowego. Zasięg ok. 330 km, który można nawet wydłużyć jeżdżąc w trybie Eco.

Jednak nowa Corsa jest też dostępna z silnikami benzynowymi i Diesla, 3- i 4-cylindrowymi. Zobacz ceny wersji spalinowejelektrycznej eCorsy.

Nowa Corsa to generacja F, czyli "Corsa F", ale jest małe zamieszanie, bo wersję elektryczną Opel nazwał Corsa-e.

Kompendium nowej Corsy F

 

Udoskonalona Astra K - 2019

Premiera Astra V face lifting

Zmienia się całkowicie gama napędów (spełniają już normę emisji Euro 6d, która wejdzie w 2021), dochodzą 7- i 9-biegowe automaty, poprawia się współczynnik oporu powietrza dla hatchbacka i kombi. Przekonstruowane, udoskonalone zawieszenie, ulepszone systemy bezpieczeństwa; atrakcje w kabinie, jak ogrzewana przednia szyba i bezprzewodowa ładowarka smartfonu.

Zmiany dość radykalne. Czy warto czekać na nową Astrę, czy kupić obecną?

Kompendium nowej ASTRY V

 

Grandland X PHEV - 2019

Opel Grandland X PHEV

Ładowalna z gniazdka hybryda. Wersja PHEV dołączy do sprzedawanych obecnie Grandlandów benzynowych i Diesli. Produkcja w Eisenach w Niemczech. Moc hybrydy do 300KM. W standardzie napęd 4x4.

Więcej

 

Nowa Zafira Life - 2019

Premiera nowy Opel Zafira Life

Premiera Zafiry Life 18-29 stycznia 2019 na targach w Brukseli. Elektrycznie otwierane drzwi boczne, komfort a'la lounge, trzy wielkości nadwozia, w każdej do 9 miejsc. Obecna Zafira C ma do 7 miejsc i to już jest dużo na tle konkurencji. W salonach w Polsce Zafira D ma być we wrześniu 2019. Wersja elektryczna w 2021 r.

Więcej

 

Nowe Vivaro C - 2019

Premiera nowy Opel Vivaro C

Premiera Vivaro C - do zamówienia w salonie od lutego, dostawa od września 2019. Trzy długości nadwozia (w Vivaro B są dwie), elektrycznie otwierane drzwi boczne. Wersja elektryczna w 2020 r., by nowy model mógł pokonywać "ostatnią milę" w miastach.

Więcej

 

Nowa MOKKA X - 2020

Nowy Opel Mokka B w kamuflażu

Sportowy SUV Opla po pierwsze będzie; po drugie - od razu w wersji elektrycznej; po trzecie - większy niż obecna Mokka. Co jeszcze wiemy o Mokce B.

Więcej

  

Movano - rozszerzony lift - 2019

Nowe Movano, premiera

W środku zmienił się bardzo - plejada systemów, część z nich w standardzie, została dołożona do nowej odsłony największego dostawczego Opla, w sprzedaży w Dixi‑Car od połowy 2019 roku. Zobacz zdjęcia i przyłącz się do rozważań, czy kupić jedną z ostatnich sztuk Movano przedliftingowego, czy zamówić już nowe.

Lifting w Movano B

 

 

Poprzednie premiery

Combo Cargo - 2018

Combo Life - 2018

Corsa GSi - 2018

 

Wypełnij formularz, a dostaniesz ofertę na nowy samochód z dobrą ceną! Lub zadzwoń!

Masz pytanie?
Potrzebujesz ofertę?
Prosimy - Wypełnij formularz!
Czekamy niecierpliwie!


Jeśli odpowiesz na poniższe pytania, otrzymasz bardziej precyzyjną odpowiedź lub korzystniejszą ofertę:

Mam już Opla (lub ma ktoś z rodziny, lub ma moja firma)
Prowadzę działalność gospodarczą
Czy należysz do jednej z preferowanych grup (np. lekarz, policjant, wojskowy, taksówkarz, niepełnosprawny - lista)?
Czy chcesz pozostawić używany samochód w rozliczeniu?
Czy chciałbyś odbyć jazdę testową?
Czy planujesz skorzystać z kredytu/leasingu?
 
Cyfra lub słownie. Pole obowiązkowe.

Naciskając przycisk "Wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

 

 

Dixi-Car w TOP 5 dealerów Opla w Polsce!

03.2019

Flagi Opel

Ponad 1600 nowych samochodów Opel, osobowychdostawczych, wyjechało z naszych salonów w 2018 r. - jesteśmy wśród pięciu największych dealerów Opla w Polsce. Wśród mazowieckich dealerów jesteśmy drudzy! A pierwsi w sprzedaży aut dostawczych na Mazowszu. W 2018 Dixi‑Car zanotował też 70% wzrost sprzedaży nowych Opli do flot!

Czy rok 2019 przyniesie salonom Dixi-Car pierwsze lub drugie miejsce w Polsce? W 2018 r. klienci serwisów Opel Dixi-Car ocenili swoją satysfakcję po serwisie o 3 punkty procentowe wyżej niż rok wcześniej. I to przy 15-procentowym wzroście liczby klientów w naszych serwisach w porównaniu z rokiem 2017. A przecież to satysfakcja w serwisie rodzi zakup kolejnego samochodu.

Więcej - jak sprzedają się Ople

Warszawa

Radom 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Modele 120 lat Opla