Zbliżające się premiery

Oklejanie samochodu folia maskującą

Historia kamuflażu Opla

Generacje folii maskującej

Zobacz

Jesteś zwolennikiem nowości? Popatrz, jakie premiery Opel szykuje w najbliższym czasie.

Czekać na nowy model, czy kupować obecny? - pytają klienci. Najczęściej kupować obecny - to nasze zdanie. Bo tańszy, bo jest już, bo dopracowany.

Albo nie kupować, tylko wziąć w abonamencie miesięcznym na firmę lub na osobę prywatną. Żeby mieć samochód "już", ale się nie przywiązywać i wymienić dotychczasowy model na nowy wkrótce po premierze.

 

Nowa Insignia 2020

Nowy Opel Insignia MCM 2020 face-lift

Nowa Insignia - zamówienia przyjmujemy od lutego 2020, produkcja rusza z końcem kwietnia 2020 r. Co się zmienia? Pod maską rewolucja - zmiana całej palety silników (norma Euro 6.3). Oferta dla Polski taka sama, jak dla Niemiec i reszty Europy - dotychczas były lokalne standardy i pakiety.

Chcesz tańszą Insignię - kup obecną - produkcja trwa do ok. 3 kwietnia 2020, ale wybór będzie się zmniejszał, szczególnie skrzyń automatycznych i rzadkich opcji. Premiera poliftingowej Insigni 9 stycznia 2020 w Brukseli.

Ceny Insigni (kupuj teraz póki tanio - dlaczego?)

 

Nowa Corsa F - Sprzedaż ruszyła

Premiera nowego Opla Corsa-e

W kontekście ceny, Michael Lohscheller, prezes Opla powiedział: Nowa Corsa to prawdziwy samochód elektryczny dla mas. Corsa bazuje na platformie CMP pozwalającej na w pełni elektryczny - bateryjny napęd - bez silnika spalinowego. Zasięg ok. 330 km, który można nawet wydłużyć jeżdżąc w trybie Eco.

Jednak nowa Corsa jest też dostępna z silnikami benzynowymi i Diesla, 3- i 4-cylindrowymi. Zobacz ceny wersji spalinowejelektrycznej eCorsy.

Nowa Corsa to generacja F, czyli "Corsa F", ale jest małe zamieszanie, bo wersję elektryczną Opel nazwał Corsa-e.

Kompendium nowej Corsy F

 

Udoskonalona Astra K - 2019

Premiera Astra V face lifting

Zmienia się całkowicie gama napędów (spełniają już normę emisji Euro 6d, która wejdzie w 2021), dochodzą 7- i 9-biegowe automaty, poprawia się współczynnik oporu powietrza dla hatchbacka i kombi. Przekonstruowane, udoskonalone zawieszenie, ulepszone systemy bezpieczeństwa; atrakcje w kabinie, jak ogrzewana przednia szyba i bezprzewodowa ładowarka smartfonu.

Zmiany dość radykalne. Czy warto czekać na nową Astrę, czy kupić obecną?

Kompendium nowej ASTRY V

 

Grandland X PHEV - 2019

Opel Grandland X PHEV

Ładowalna z gniazdka hybryda. Wersja PHEV dołączy do sprzedawanych obecnie Grandlandów benzynowych i Diesli. Produkcja w Eisenach w Niemczech. Moc hybrydy do 300KM. W standardzie napęd 4x4.

Więcej

 

Nowa Zafira Life - 2019

Premiera nowy Opel Zafira Life

Premiera Zafiry Life 18-29 stycznia 2019 na targach w Brukseli. Elektrycznie otwierane drzwi boczne, komfort a'la lounge, trzy wielkości nadwozia, w każdej do 9 miejsc. Obecna Zafira C ma do 7 miejsc i to już jest dużo na tle konkurencji. W salonach w Polsce Zafira D ma być we wrześniu 2019. Wersja elektryczna w 2021 r.

Więcej

 

Nowe Vivaro C - 2019

Premiera nowy Opel Vivaro C

Premiera Vivaro C - do zamówienia w salonie od lutego, dostawa od września 2019. Trzy długości nadwozia (w Vivaro B są dwie), elektrycznie otwierane drzwi boczne. Wersja elektryczna w 2020 r., by nowy model mógł pokonywać "ostatnią milę" w miastach.

Więcej

 

Nowa MOKKA X - 2020

Nowy Opel Mokka B w kamuflażu

Sportowy SUV Opla po pierwsze będzie; po drugie - od razu w wersji elektrycznej; po trzecie - większy niż obecna Mokka. Co jeszcze wiemy o Mokce B.

Więcej

  

Movano - rozszerzony lift - 2019

Nowe Movano, premiera

W środku zmienił się bardzo - plejada systemów, część z nich w standardzie, została dołożona do nowej odsłony największego dostawczego Opla, w sprzedaży w Dixi‑Car od połowy 2019 roku. Zobacz zdjęcia i przyłącz się do rozważań, czy kupić jedną z ostatnich sztuk Movano przedliftingowego, czy zamówić już nowe.

Lifting w Movano B

 

 

Poprzednie premiery

Combo Cargo - 2018

Combo Life - 2018

Corsa GSi - 2018

 

Wypełnij formularz, a dostaniesz ofertę na nowy samochód z dobrą ceną! Lub zadzwoń!

Masz pytanie?
Potrzebujesz ofertę?
Prosimy - Wypełnij formularz!
Czekamy niecierpliwie!


Jeśli odpowiesz na poniższe pytania, otrzymasz bardziej precyzyjną odpowiedź lub korzystniejszą ofertę:

Mam już Opla (lub ma ktoś z rodziny, lub ma moja firma)
Prowadzę działalność gospodarczą
Czy należysz do jednej z preferowanych grup (np. lekarz, policjant, wojskowy, taksówkarz, niepełnosprawny - lista)?
Czy chcesz pozostawić używany samochód w rozliczeniu?
Czy chciałbyś odbyć jazdę testową?
Czy planujesz skorzystać z kredytu/leasingu?
 
Cyfra lub słownie. Pole obowiązkowe.

Naciskając przycisk "Wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

 

 

Opel jedyny w Polsce z dwoma modelami w TOP5!

10.2019

Wyniki sprzedaży Opla w Polsce, wrzesień 2019

Opel, jako jedyny producent, ma dwa modele w pierwszej piątce rankingu najlepiej sprzedających się samochodów na polskim rynku we wrześniu (miejska Corsa i kompaktowa Astra).

Nową Astrę w pierwszych dziewięciu miesiącach 2019 roku wybrało 10 433 klientów polskich salonów; modelu Corsa - Opel sprzedał 6 842 sztuki. Zapowiada to dobrą dostępność części i konkurencyjne ceny serwisu w przyszłości. Na trzecim miejscu znalazła się Insignia - 2 916 szt. sprzedanych w Polsce od stycznia do września.

Skąd tak dobre wyniki Corsy i Astry? Poza niemiecką technologią, dobra cena. Na horyzoncie już nowa Corsa i nowa Astra.

Więcej - jak sprzedają się Ople

Warszawa

Radom 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż rocznika Opel Astra 2019