Zbliżające się premiery

Oklejanie samochodu folia maskującą

Historia kamuflażu Opla

Generacje folii maskującej

Zobacz

Jesteś zwolennikiem nowości? Popatrz, jakie premiery Opel szykuje w najbliższym czasie.

Czekać na nowy model, czy kupować obecny? - pytają klienci. Najczęściej kupować obecny - to nasze zdanie. Bo tańszy, bo jest już, bo dopracowany.

Albo nie kupować, tylko wziąć w abonamencie miesięcznym na firmę lub na osobę prywatną. Żeby mieć samochód "już", ale się nie przywiązywać i wymienić dotychczasowy model na nowy wkrótce po premierze.

 

Nowa MOKKA - 2020 2021

Premiera SUV Opel Mokka 2020 2021

Sprzedaż Mokki B w Dixi-Car rusza w 2020 roku. Jest to pierwszy model Opla, który od chwili premiery jest dostępny w wersji elektrycznej (zasięg 322 km wg WLTP w trybie Normal, w Eco - nawet więcej). Napęd benzynowy i diesla również w ofercie. Mokka B jest o 15 cm krótsza niż Mokka A (za to jest szersza). Dlaczego? Ma się nią bezproblemowo parkować w mieście; skróceniu uległy zwisy przedni i tylny, co zapowiada również łatwiejszą jazdę po bezdrożach. Kolejne premiery Opla mają naśladować Opel Vizor, czyli atrapę chłodnicy Mokki.

Więcej

 

Nowy Crossland 2020 2021 - lifting czy coś więcej?

Nowy Opel Crossland 2020 2021

Zaledwie trzy lata od premiery Crossland przechodzi lifting. Dlaczego? Bo design nowej Mokki święci triumfy. Crossland, najatrakcyjniej wyceniony crossover w gamie Opla, upodabnia się do nowej Mokki, m.in. otrzymuje Opel Vizor (nowy przód).

Nowe Crosslandy (znika litera X z nazwy) dojadą do Dixi na początku 2021 roku, zamówienia można składać od jesieni 2020. Wszystkie silniki spełniają najnowszą normę Euro 6d, dochodzi sportowa wersja GS Line+ z wyrazistą czarno-czerwoną kolorystyką (fot.), udoskonalono podwozie i układ kierowniczy, udostępniono układ IntelliGrip (blokowany przedni mechanizm różnicowy, coś co ma cechy napędu 4x4). Dochodzą też opcje premium, niedostępne dotychczas w budżetowym crossoverze, jak ergonomiczne fotele AGR.

Czyli - więcej niż face lifting.

Crosslandy X od ręki (dobre ceny)

 

Elektryczny Vivaro-e 2020

Opel Vivaro elektryk

Sprzedaż elektrycznego Vivaro w Polsce rusza w II poł. 2020 r. Zasięg na bateriach 230 km lub 330 km wg WLTP, w zależności od wybranego pakietu baterii. Vivaro-e dostępne jest w tych samych wersjach nadwoziowych, jak już sprzedawana wersja z napędem wysokoprężnym - tzn. 3-os. Furgon, 6-os. brygadówka i 9-os. Kombi, każda z nich w trzech długościach nadwozia.

Wysokość ok. 1,9 m pozwala jeździć tak, jak autem osobowym, m. in. wjeżdżać na parkingi podziemne. Samochód elektryczny do miejskich dostaw, ale i jako rodzinny, klubowy, szkolny.

Więcej

  

Nowa Insignia GSi 2020

Nowa Insignia GSi - to mocniejszy silnik benzynowy Turbo 2.0 230KM, kierownica z łopatkami pozwalającymi sterować 9-biegowym automatem, napęd 4x4 i system eBoost (superszybkie elektro-hydrauliczne, zamiast podciśnieniowego, wspomaganie układu hamulcowego i ESP).

Więcej

 

Nowa Insignia 2020

Nowy Opel Insignia MCM 2020 face-lift

Nowa Insignia - zamówienia przyjmujemy od lutego 2020, produkcja rusza z końcem kwietnia 2020 r. Co się zmienia? Pod maską rewolucja - zmiana całej palety silników (norma Euro 6.3). Oferta dla Polski taka sama, jak dla Niemiec i reszty Europy - dotychczas były lokalne standardy i pakiety.

Chcesz tańszą Insignię - kup obecną - produkcja trwa do ok. 3 kwietnia 2020, ale wybór będzie się zmniejszał, szczególnie skrzyń automatycznych i rzadkich opcji. Premiera poliftingowej Insigni 9 stycznia 2020 w Brukseli.

Ceny Insigni (kupuj teraz póki tanio - dlaczego?)

 

Elektryczna Zafira-e 2021

Opel Zafira elektryczna premiera

Sprzedaż elektrycznej Zafiry w Polsce rusza w II poł. 2020 r., pierwsze dostawy do klientów w 2021 r. Zasięg na bateriach 230 km lub 330 km wg WLTP, w zależności od wybranego pakietu baterii. Podobnie jak w już sprzedawanej Zafirze Life z napędem wysokoprężnym, w elektryku również są trzy wersje nadwozia, tzn. Compact (polecany rodzinom ze względu na łatwość manewrowania), oraz Long i Extra Long z większym o 35 cm rozstawem osi.

Wysokość ok. 1,9 m pozwala jeździć tak, jak autem osobowym, m. in. wjeżdżać na parkingi podziemne. Dostępne są skórzane, podgrzewane fotele, liczba miejsc od 5 do 9, propozycja dla hotelu.

Więcej

 

Nowa Corsa F - Sprzedaż ruszyła

Premiera nowego Opla Corsa-e

W kontekście ceny, Michael Lohscheller, prezes Opla powiedział: Nowa Corsa to prawdziwy samochód elektryczny dla mas. Corsa bazuje na platformie CMP pozwalającej na w pełni elektryczny - bateryjny napęd - bez silnika spalinowego. Zasięg ok. 330 km, który można nawet wydłużyć jeżdżąc w trybie Eco.

Jednak nowa Corsa jest też dostępna z silnikami benzynowymi i Diesla, 3- i 4-cylindrowymi. Zobacz ceny wersji spalinowejelektrycznej eCorsy.

Nowa Corsa to generacja F, czyli "Corsa F", ale jest małe zamieszanie, bo wersję elektryczną Opel nazwał Corsa-e.

Kompendium nowej Corsy F

 

Udoskonalona Astra K - sprzedaż ruszyła

Premiera Astra V face lifting

Zmienia się całkowicie gama napędów (spełniają już normę emisji Euro 6d, która wejdzie w 2021), dochodzą 7- i 9-biegowe automaty, poprawia się współczynnik oporu powietrza dla hatchbacka i kombi. Przekonstruowane, udoskonalone zawieszenie, ulepszone systemy bezpieczeństwa; atrakcje w kabinie, jak ogrzewana przednia szyba i bezprzewodowa ładowarka smartfonu.

Zmiany dość radykalne. Czy warto czekać na nową Astrę, czy kupić obecną?

Kompendium nowej ASTRY V

 

Grandland X PHEV - sprzedaż ruszyła

Opel Grandland X PHEV

Ładowalna z gniazdka hybryda. Wersja PHEV dołączy do sprzedawanych obecnie Grandlandów benzynowych i Diesli. Produkcja w Eisenach w Niemczech. Moc hybrydy do 300KM. W standardzie napęd 4x4.

Więcej

 

 

Poprzednie premiery

Zafira Life - 2019

Vivaro C - 2019

Movano B poliftingowe - 2019

Combo Cargo - 2018

Combo Life - 2018

Corsa GSi - 2018

 

Wypełnij formularz, a dostaniesz ofertę na nowy samochód z dobrą ceną! Lub zadzwoń!

Masz pytanie?
Potrzebujesz ofertę?
Prosimy - Wypełnij formularz!
Czekamy niecierpliwie!


Jeśli odpowiesz na poniższe pytania, otrzymasz bardziej precyzyjną odpowiedź lub korzystniejszą ofertę:

Mam już Opla (lub ma ktoś z rodziny, lub ma moja firma)
Prowadzę działalność gospodarczą
Czy należysz do jednej z preferowanych grup (np. lekarz, policjant, wojskowy, taksówkarz, niepełnosprawny - lista)?
Czy chcesz pozostawić używany samochód w rozliczeniu?
Czy chciałbyś odbyć jazdę testową?
Czy planujesz skorzystać z kredytu/leasingu?
 
Cyfra lub słownie. Pole obowiązkowe.

Naciskając przycisk "Wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

 

 

Wyprzedaż Opla Astry - od 59 900 zł

Samochody w starych cenach kończą się. Tej najtańszej Astry, w cenie Corsy, mamy już tylko 4 sztuki. Od ręki w Dixi-Car. Wybierz swój kolor i wyjedź dziś. Są to tzw. stare ceny (przed-covidowe).

W cenie m. in.: klimatyzacja elektroniczna dwustrefowa, piloty parkowania przód-tył, konsola-podłokietnik, niemiecki silnik.

Kilka argumentów:

  • 3‑cyl. silnik 145KM w Astrze jest lepszy niż 4‑cyl. 125KM – twierdzi osoba, która jeździła obydwoma
  • nowe silniki 3-cyl. mało palą
  • jeśli mimo to chcesz silnik 4-cylindrowy, mamy również takie Astry
  • ceny samochodów idą w górę, oferowane tu Astry to jeszcze "stare ceny"
  • samochody po-covidowe, zamawiane do produkcji – terminy dostawy bywają niepewne/długie

Zadzwoń: Salon Radom, (48) 360 98 26. Salon Wwa/Raszyn, tel. (22) 716 30 20.

 

Wyprzedaż: nowa Astra cena od 59 900 zł, ostatnie sztuki

Warszawa

Radom 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Ruszyła sprzedaż SUV-a Opel Mokka B. Napęd benzynowy i elektryczny