Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Bilans Auta 129 PLN

Bilans Auta. Serwis Opla

Bilans Auta za 129 zł to oferta dla osób, które mają już osobowego Opla (dowolny rocznik) i chcą sprawdzić go przed jesienią, zimą, po zimie czy przed urlopem (prewencja). Bilans Auta jest oferowany w serwisach OPEL Dixi‑Car jako promocja serwisu - przez większą część roku, ale nie przez cały rok.

Idea Bilansu Auta to sprawdzenie samochodu przed lub po wymagającym sezonie - wymagającym pod względem pogody lub znacznego przebiegu. Wykonywany przez doświadczonego mechanika stacji Opel, Bilans Auta pomoże utrzymać niezawodność samochodu przed dłuższą podróżą lub okresem chłodnej, wilgotnej pogody.

—To absolutne minimum, które trzeba wiedzieć o samochodzie przed wyruszeniem w drogę. Pracownicy serwisów Opla dokładnie sprawdzą poniższe elementy i zaproponują naprawę ewentualnych usterek. Za rozsądną kwotę, będziesz pewny swojego Opla – pisze o Bilansie Opel Polska.

 
Zielona słuchawka, zadzwoń

Serwis Warszawa / Raszyn

(22) 716 30 20 wew. 1

pon-pt 7.30-18.30

 

Co sprawdzamy w ramach Bilansu Auta?

Nacisk jest na bezpieczeństwo jazdy. Bilans Auta obejmuje:

Weryfikacja Zużycia Układu Hamulcowego

 

Kontrola Oświetlenia zewnętrznego

 

Weryfikacja Stanu Ogumienia i Zużycia z Pomiarem wysokości bieżnika

 

Weryfikacja Poziomów i Parametrów Jakości Płynów Eksploatacyjnych, np.

 

Sprawdzenie Stanu

 

Dla kogo?

Bilans Auta jest dla osób jeżdżących już Oplem.

Jeśli dopiero przymierzasz się do zakupu używanego Opla i chcesz, żeby mechanik sprawdził samochód przed zakupem, ofertę mamy tutaj.

Do wykonania Bilansu Auta są dwa dodatkowe wskazania: sporo jeździsz lub nie lubisz być zaskoczony awarią w środku zimy/urlopu. Bo prewencja to jest słowo-klucz przy Bilansie Auta.

 

Obsługujemy modele

Bilans Auta to promocja dla wszystkich osobowych modeli Opla, nowszych i starszych, m. in. Astra F, G, H, J, K, L • Corsa • Adam • Insignia A, B • Vectra A, B, C • Zafira A, B, C • Crossland X • Grandland X • Meriva A, B • Mokka A, B • Antara • Omega • Combo.

Czy cena za Bilans Auta jest sprawiedliwa? Płacimy tu za wiedzę mechanika ASO Opel. Bilans nie obejmuje wymiany części, tylko raport o stanie samochodu. Nie ma obowiązku zamawiania naprawy czy wymiany jakichkolwiek elementów w wyniku Bilansu. Klient może zabrać wyniki Bilansu i nic nie robić, albo jechać do serwisu nieautoryzowanego. Stąd dana cena.

Wcześniej niektóre ASO Opla, w tym nasze, w ramach Usług Błyskawicznych oferowały Kontrolę Wzrokową, która była darmowa pod warunkiem, że klient zamówił płatną usługę w wyniku owej Kontroli. W innym przypadku za Kontrolę Wzrokową się płaciło. Warto o tym pamiętać, gdy jakiś serwis oferuje coś "za darmo".

 

Letni Bilans Auta Opel 2022

Reklama Bilansu Auta 2023. Bilans Auta zastąpił Usługi Błyskawiczne w ofercie serwisu i przekazie reklamowym Opla.
Serwisy Dixi-Car utrzymały jednak Usługi Błyskawiczne, niezależnie od zmiany oferty przez Stellantis Polska.

 

Zobacz też:

Przegląd po przebiegu 15, 30, 60 tys. km

Sprawdzenie używanego Opla przed zakupem

 

 

Nowość: Więcej mechaników -> Szybkie terminy. Umów teraz.

 

 

 

Tylu zamówień polski importer się nie spodziewał - i inne opinie o Torresie

08.2023

Opinia liczba zamówień SsangYong Torres, tablica rejestracyjna WN

Aż trudno uwierzyć w pojemność bagażnika, która według katalogu wynosi 703 l. Po złożeniu foteli możemy dostać ponad 1600 l. To są możliwości, którymi Koreańczycy w tej kwestii dosłownie pozamiatali

– pisze na:Temat, 24.07.2023.

 

Wnętrze również zachwyca. Wygląda na czyste i nowoczesne. Po prawej stronie widoczny jest całkiem spory multimedialny ekran o przekątnej 12,3 cala. Poniżej – podobnie jak w Audi, 8-calowy wyświetlacz przeznaczony do sterowania klimatyzacją czy podgrzewaniem foteli.

– pisze WRC Premium. Motorsport & Beyond, 20.07.2023.

 

Torres zaskakuje komfortem jazdy (z przodu kolumny resorujące, z tyłu wielowahacz Multi-Link). Kabina pasażerska jest dobrze wyciszona zaś układ kierowniczy precyzyjnie reaguje na wykonywane manewry. Parkowanie ułatwiają przednie i tylne czujniki oraz kamera cofania, która wyróżnia się dobrą jakością obrazu.

– pisze Nowoczesna Flota, 27.07.2023.

 

Zobacz opinie 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Nowy Torres EVX z napędem elektrycznym już dostępny