Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Bilans Auta 129 PLN

Bilans Auta. Serwis Opla

Bilans Auta za 129 zł to oferta dla osób, które mają już osobowego Opla (dowolny rocznik) i chcą sprawdzić go przed jesienią, zimą, po zimie czy przed urlopem (prewencja). Bilans Auta jest oferowany w serwisach OPEL Dixi‑Car jako promocja serwisu - przez większą część roku, ale nie przez cały rok.

Idea Bilansu Auta to sprawdzenie samochodu przed lub po wymagającym sezonie - wymagającym pod względem pogody lub znacznego przebiegu. Wykonywany przez doświadczonego mechanika stacji Opel, Bilans Auta pomoże utrzymać niezawodność samochodu przed dłuższą podróżą lub okresem chłodnej, wilgotnej pogody.

—To absolutne minimum, które trzeba wiedzieć o samochodzie przed wyruszeniem w drogę. Pracownicy serwisów Opla dokładnie sprawdzą poniższe elementy i zaproponują naprawę ewentualnych usterek. Za rozsądną kwotę, będziesz pewny swojego Opla – pisze o Bilansie Opel Polska.

 
Zielona słuchawka, zadzwoń

Serwis Warszawa / Raszyn

(22) 716 30 20 wew. 1

pon-pt 7.30-18.30

 

Co sprawdzamy w ramach Bilansu Auta?

Nacisk jest na bezpieczeństwo jazdy. Bilans Auta obejmuje:

Weryfikacja Zużycia Układu Hamulcowego

 

Kontrola Oświetlenia zewnętrznego

 

Weryfikacja Stanu Ogumienia i Zużycia z Pomiarem wysokości bieżnika

 

Weryfikacja Poziomów i Parametrów Jakości Płynów Eksploatacyjnych, np.

 

Sprawdzenie Stanu

 

Dla kogo?

Bilans Auta jest dla osób jeżdżących już Oplem.

Jeśli dopiero przymierzasz się do zakupu używanego Opla i chcesz, żeby mechanik sprawdził samochód przed zakupem, ofertę mamy tutaj.

Do wykonania Bilansu Auta są dwa dodatkowe wskazania: sporo jeździsz lub nie lubisz być zaskoczony awarią w środku zimy/urlopu. Bo prewencja to jest słowo-klucz przy Bilansie Auta.

 

Obsługujemy modele

Bilans Auta to promocja dla wszystkich osobowych modeli Opla, nowszych i starszych, m. in. Astra F, G, H, J, K, L • Corsa • Adam • Insignia A, B • Vectra A, B, C • Zafira A, B, C • Crossland X • Grandland X • Meriva A, B • Mokka A, B • Antara • Omega • Combo.

Czy cena za Bilans Auta jest sprawiedliwa? Płacimy tu za wiedzę mechanika ASO Opel. Bilans nie obejmuje wymiany części, tylko raport o stanie samochodu. Nie ma obowiązku zamawiania naprawy czy wymiany jakichkolwiek elementów w wyniku Bilansu. Klient może zabrać wyniki Bilansu i nic nie robić, albo jechać do serwisu nieautoryzowanego. Stąd dana cena.

Wcześniej niektóre ASO Opla, w tym nasze, w ramach Usług Błyskawicznych oferowały Kontrolę Wzrokową, która była darmowa pod warunkiem, że klient zamówił płatną usługę w wyniku owej Kontroli. W innym przypadku za Kontrolę Wzrokową się płaciło. Warto o tym pamiętać, gdy jakiś serwis oferuje coś "za darmo".

 

Letni Bilans Auta Opel 2022

Reklama Bilansu Auta 2023. Bilans Auta zastąpił Usługi Błyskawiczne w ofercie serwisu i przekazie reklamowym Opla.
Serwisy Dixi-Car utrzymały jednak Usługi Błyskawiczne, niezależnie od zmiany oferty przez Stellantis Polska.

 

Zobacz też:

Przegląd po przebiegu 15, 30, 60 tys. km

Sprawdzenie używanego Opla przed zakupem

 

 

Nowość: Więcej mechaników -> Szybkie terminy. Umów teraz.

 

 

 

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to!

02.2023

SUVy i crossovery SsangYong. Made in Korea. 5 lat gwarancji

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to! SsangYong to najstarszy producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 20 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Trzecia duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w SUV-ach i crossoverach. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Nowy Torres EVX z napędem elektrycznym