Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Przeglądy i Serwis Samochody EV, PHEV. Zapraszamy!

Serwis samochodów elektrycznych i hybryd - Warszawa. Wszystkie modele Opel i bliźniacze marki Stellantis (Peugeot, Citroën) oraz Renault. Przeglądy EV, HEV, PHEV. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Nasi mechanicy szkolą się z serwisu pojazdów i komponentów na wysokie napięcie. Obsługujemy elektryki z całej Polski. Atrakcyjne ceny - typowe dla serwisu Opla. Umów wizytę!

Serwis samochody elektryczne, Opel Combo, zielona tablica WW

 

Usługi serwisu

Specjalizacja samochody elektryczne i hybrydowe. Usługa + części:

Wykonujemy w elektrykach wszystkie inne usługi nie związane z napędem, takie same jak w samochodach spalinowych, np. serwis układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia, oświetlenia. Lista usług

 

Obsługujemy modele

Serwisujemy samochody z napędem elektrycznym i hybrydowym Opla i marek Stellantis - Peugeot, Citroën, m. in. Corsa‑e • Mokka‑e • Astra‑e • Astra Plug‑in Hybrid • Combo‑e • Vivaro‑e • Movano‑e • Zafira‑e Life • Rocks‑e • bliźniacze modele Peugeot • bliźniacze modele Citroën.

Autoryzacja OPEL. Wykwalifikowani mechanicy high voltage - wysokie napięcie.

 

Zielona słuchawka, zadzwoń

Serwis Warszawa / Raszyn

(22) 716 30 20 wew. 1

pon-pt 7.30-18.30

 

Wysokie napięcie. Mechanik z kwalifikacjami do wysokich napięć

Oto dlaczego potrzebny jest mechanik z kwalifikacjami do wysokich napięć.

Ładowarka pokładowa, OBC On-board charger, trójfazowa, 11 kW

Ładowarka pokładowa 3-fazowa 11 kW.

Opel Combo-e Cargo, mechanik serwisu, podniesiona masak

Słupki i łańcuch rozpięty wokół samochodu elektrycznego na czas serwisu wydają się rozwiązaniem tymczasowym. Spodziewamy się mniej spektakularnych widoków na halach serwisów aut elektrycznych, w miarę zdobywania kompetencji przez mechaników, ochłonięcia decydentów, przyzwyczajenia się klientów.

 

Zobacz też:

Samochody elektryczne nowe

Używane elektryki i hybrydy

 

 

Nowość: Więcej mechaników -> Szybkie terminy. Umów teraz.

 

 

 

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka Automatu. Mamy to!

02.2023

Lewarek zmiany biegów automatu, podgrzewane fotele, usb, start stop, ładowarka indukcyjna

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka auta z automatyczną skrzynią biegów. Mamy to! SsangYong to producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Każdy z modeli jest dostępny z automatem. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 25 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w samochodach z automatycznymi skrzyniami biegów. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Promocja serwisu Opel wiosna 2024