Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Jazda próbna

Wybierz swój samochód do jazdy próbnej. Jazda testowa nie zobowiązuje do zakupu. Zapraszamy!

Zapoznaj się z zasadami jazd testowych. Auta demo są w ciągłym użytkowaniu, przed planowaną wizytą w salonie prosimy o kontakt – zarezerwujemy auto dla Państwa.

 

Znalezionych samochodów: 7.

 

 

 

Dlaczego czasem wręcz namawiamy na jazdę testową?

Jazda próbna pozwala poczuć przestrzeń, widoczność, dynamikę auta. Nie wszystko poznasz, poczujesz i zobaczysz w czasie jazdy testowej, ale weź tyle czasu, ile trzeba, żeby ustawić fotel kierowcy, lusterka, podłączyć swój telefon i upewnić się, że gabaryt i pole widzenia samochodu demonstracyjnego to jest właśnie to, czego szukasz.

A potem jest moment na dynamikę jazdy, elastyczność zmiany biegów, widoczność, głośność i ogólną wygodę.

Systemy wspomagające, opcje, bagażnik, schowki, tylne siedzenia można na spokojnie zobaczyć i omówić w salonie przy statycznej prezentacji.

Zapraszamy!

 

 

Tylu zamówień polski importer się nie spodziewał - i inne opinie o Torresie

08.2023

Opinia liczba zamówień SsangYong Torres, tablica rejestracyjna WN

Aż trudno uwierzyć w pojemność bagażnika, która według katalogu wynosi 703 l. Po złożeniu foteli możemy dostać ponad 1600 l. To są możliwości, którymi Koreańczycy w tej kwestii dosłownie pozamiatali

– pisze na:Temat, 24.07.2023.

 

Wnętrze również zachwyca. Wygląda na czyste i nowoczesne. Po prawej stronie widoczny jest całkiem spory multimedialny ekran o przekątnej 12,3 cala. Poniżej – podobnie jak w Audi, 8-calowy wyświetlacz przeznaczony do sterowania klimatyzacją czy podgrzewaniem foteli.

– pisze WRC Premium. Motorsport & Beyond, 20.07.2023.

 

Torres zaskakuje komfortem jazdy (z przodu kolumny resorujące, z tyłu wielowahacz Multi-Link). Kabina pasażerska jest dobrze wyciszona zaś układ kierowniczy precyzyjnie reaguje na wykonywane manewry. Parkowanie ułatwiają przednie i tylne czujniki oraz kamera cofania, która wyróżnia się dobrą jakością obrazu.

– pisze Nowoczesna Flota, 27.07.2023.

 

Zobacz opinie 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Promocja serwisu Opel wiosna 2024