Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Programowanie świateł dziennych

Jak się nie troszczyć o włączanie świateł przez całą dobę?

 

Sposób I

Możemy zaprogramować światła, aby włączały się same przez całą dobę. Za światła dzienne służą nam wtedy żarówki świateł mijania.

Sposób działa w modelach: Astra III, Corsa C i D, Vectra C, Signum, Meriva A, Zafira B, Combo C. Wymagany kod security z karty OPEL Car Pass.

Koszt tylko 184,5 zł.

 

Nasz film pokazuje, efekty programowania świateł dziennych w Astrze III:

 

 

Zielona słuchawka, zadzwoń

Serwis Warszawa / Raszyn

(22) 716 30 20 wew. 1

pon-pt 7.30-18.30

 

Sposób II

Montaż dedykowanych świateł dziennych LED. Niegdyś popularny sposób, obecnie prawie nie spotykany, ze względu na jakąś jednak awaryjność tych świateł, ich połączeń, mocowań, oraz ingerencję w instalację samochodu, w czasach, gdy bezobsługowość, fabryczny stan zachowania mają coraz większe znaczenie.

Programowanie (sposób I) okazuje się korzystniejsze w długim okresie i znacznie tańsze. Polecamy naszym klientom programowanie i wykonujemy je u nas w serwisie.

 

Sposób III

Dodatkowy moduł elektroniczny włączający światła mijania zaraz po uruchomieniu silnika. Ma sens w modelach, gdzie nie można zaprogramować świateł dziennych np. w Oplach Antara, Astra II, wszystkie starsze modele Ople.

Niegdyś montowaliśmy takie moduły klientom, ostatnio kosztowało to 300 zł, ale znów wycofaliśmy się ze względu na ingerencję w instalację, oraz zestarzenie się modeli, w których miał sens montaż modułu.

 

Sposób IV

Zakup nowego samochodu, który ma fabrycznie światła dzienne. Np. nowy Opel Corsa (od roku modelowego 2011), Astra IV, Insignia, Meriva B, wszystkie nowsze. Tym lepiej, że obecnie standardem są LED-owe światła dzienne; jednym z ostatnich modeli Opla, gdzie zdarzały się światła dzienne na żarówki, była Corsa F, i to też tylko w bazowych wersjach (w wyższych ma LED).

 

Lewy reflektor Opel Vectra C face lifting

Vectra C, na fot. lewy reflektor modelu poliftingowego, jest jednym z ostatnich modeli Opla, który nie miał oddzielnej żarówki świateł do jazdy w dzień.

 

Nowość: Więcej mechaników -> Szybkie terminy. Umów teraz.

 

 

 

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka Automatu. Mamy to!

02.2023

Lewarek zmiany biegów automatu, podgrzewane fotele, usb, start stop, ładowarka indukcyjna

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka auta z automatyczną skrzynią biegów. Mamy to! SsangYong to producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Każdy z modeli jest dostępny z automatem. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 20 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w samochodach z automatycznymi skrzyniami biegów. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl

Promocja serwisu Opel, zimowa
Promocja Serwisu. Dezynfekcja klimatyzacji od 79 zł. Wymiana oleju syntetyk + filtr od 399 zł. Przegląd od 749 zł.

Lista promocji
Umów się na serwis mechaniczny/elektroniczny
Umów się na serwis mechaniczny

Wypełnij formularz
Umów się na serwis blacharsko-lakierniczy
Umów się na serwis blacharski

Wypełnij formularz
Ceny przeglądów okresowych
OT-15, OT-30, itd.

zobacz cenę przeglądu


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Nowy Torres EVX z napędem elektrycznym