Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Serwis Pogwarancyjny OPEL. Zapraszamy!

Rośnie oferta serwisowa Opla dla samochodów po Gwarancji. Są Promocje Serwisu skierowane do użytkowników pogwarancyjnych Opli. Ewoluowały konstrukcje pojazdów - obecnie bez problemu można utrzymać 10‑ czy nawet 20‑letni samochód Opel bez skazy w wyglądzie. Natomiast mechanika i elektronika wymaga troski ze strony fachowców. W 2023 roku coraz więcej samochodów po gwarancji odwiedza serwisy Dixi‑Car. Z których usług warto skorzystać?

Dobre ASO Opla

Wymiana szyby przedniej w Oplu Meriva A. Na podnośniku - Astra G.

 

Kiedy kończy się gwarancja i co potem?

Kiedy Opel staje się samochodem pogwarancyjnym? Po zakończeniu fabrycznej, 2-letniej gwarancji mechanicznej (Warunki - mechanika, lakier, blacha). Lub - po zakończeniu ochrony w ramach Umowy Serwisowej Opel, tożsamej z gwarancją, którą wielu użytkowników Opli wykupuje na 3, 4, 5, 5, 7, 8. rok eksploatacji.

Przed upływem gwarancji warto przyjechać do ASO choćby na zwykły przegląd olejowy. Mechanik może zauważyć usterki, które uda się usunąć bezpłatnie, tzn. w ramach gwarancji, na koszt importera.

Potem mamy okres pogwarancyjny, lecz pojazd wciąż wygląda i jeździ jak nowy. I wielu właścicieli decyduje się pozostać przy sprawdzonym, "nauczonym", ulubionym samochodzie.

Wszystkie usługi autoryzowanego serwisu są nadal dostępne dla samochodów po gwarancji.

 

Natomiast, co Opel i serwisy Dixi-Car mają specjalnie dla użytkowników samochodów po gwarancji – 5-, 10-, 15-, 20-letnich?

 

Promocje


Serwis Dobrego Wieku

Rabat na części i robociznę. Promocja centralna Opla stricte dla samochodów po gwarancji. Dawniej: Tani Serwis Opel.

 

Bilans Auta 129 zł

Sprawdzenie samochodu przez wykwalifikowanego mechanika.

 

Promocje Serwisu

Klimatyzacja, wymiana oleju, przeglądy, hamulce, filtr kabiny, pióra wycieraczek, zbieżność zawieszenia, ogumienie, akcesoria - to elementy, które najczęściej mamy w promocji.

 

Rabat do 10-15% i więcej Lokalna promocja Dixi

Dla wieloletnich klientów marki, Dixi-Car ma rabaty sięgające 10-15% i więcej, bowiem wciąż pracujemy nad czasowymi/lokalnymi promocjami specjalnymi.

Dodatkowo: szukamy rozwiązań alternatywnych w przypadku drogich części fabrycznych lub czasem już nieodstępnych w magazynach importera: dobrej jakości zamiennik, jeśli możliwe i rokujące, odnowienie części w zakładach specjalistycznych.

 

Umów wizytę

Zapraszamy użytkowników pogwarancyjnych Opli Astra, Corsa, Insignia, Mokka, Crossland X, Grandland X, Zafira, Vectra C, Omega, Agila, Adam, Combo, Vivaro, Movano. Staramy sie przyjmować punkt widzenia użytkownika, który płaci za naprawę z własnej kieszeni. Pomagamy dobrać wariant naprawy adekwatny do wieku i wartości samochodu. I wykorzystać wszystkie dostępne promocje na robociznę i części. Jest opcja wyboru części nieoryginalnych o porównywalnej jakości.

Zielona słuchawka, zadzwoń

Serwis Warszawa / Raszyn

(22) 716 30 20 wew. 1

pon-pt 7.30-18.30

Serwis Radom

(48) 360 98 26

Jesteś klientem Dixi‑Car Radom? Zapraszamy na serwis do Raszyna!

Mamy pod ciągłą opieką starsze samochody z Warszawy i okolic, Radomia, Kielc. Zapraszamy!

 

Doradcy i mechanicy serwisu pogwarancyjnego Opel

 

 

 

 

Zmiany na rynku

Wyłania się nowy ład, nie tylko w podatkach, ale i w motoryzacji. Nowe samochody podrożały w 2019‑2021 i mogą nadal drożeć. Będzie coraz więcej samochodów pogwarancyjnych i będą jeździć coraz dłużej w nienagannym stanie technicznym, jak w Skandynawii. Bodźce ekonomiczne i reorientacja nastawienia w mediach spowoduje, że będzie więcej zadbanych 10-latków, a mniej pędu do zmiany samochodu na nowszy.

Rosnące wartości odsprzedaży, czy ceny zakupu używanych samochodów spowodują, że będzie się je opłacało dłużej serwisować w profesjonalnych serwisach pogwarancyjnych.

 

 

Nowość: Więcej mechaników -> Szybkie terminy. Umów teraz.

 

 

 

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka Automatu. Mamy to!

02.2023

Lewarek zmiany biegów automatu, podgrzewane fotele, usb, start stop, ładowarka indukcyjna

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka auta z automatyczną skrzynią biegów. Mamy to! SsangYong to producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Każdy z modeli jest dostępny z automatem. Na wyprzedaży rocznika 2022 korzyść do 10 500 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w samochodach z automatycznymi skrzyniami biegów. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Promocja serwisu Opel jesień 2023