Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Umowy Serwisowe OPEL Flexcare. Zapraszamy!

Umowy Serwisowe OPEL Flexcare to ochrona gwarancyjna do 8 Lat. Również - przewidywalne wydatki na serwis, a samochód jest Twój. Umowę Serwisową można zamówić dla samochodu nowego lub już w trakcie eksploatacji.

Umowy Serwisowe Opel Flexcare

Niektórzy korzystają z wynajmu długoterminowego, żeby mieć stałe wydatki na serwis samochodu, zapewnione Assistance, opony, etc. Nie musisz! Większość klientów wciąż ceni sobie własność samochodu. Dla nich są Umowy Serwisowe OPEL Flexcare. Jesteś właścicielem auta, ale możesz mieć serwis i Assistance w rocznym abonamencie. Mniej niespodzianek i z góry znany roczny wydatek. Oraz wydłużenie gwarancji - nawet i do 8 lat. Zależnie, który z czterech wariantów Kontraktu Serwisowego wybierzesz.

Umowy Serwisowe, zwane również Kontraktami Serwisowymi, oferowane są i obsługiwane przez dealerów marki Opel. Flexcare rozwinęło się, dojrzało i trwa teraz do 8 lat, a nie do 5 lat, jak to było wcześniej.

 

Cztery warianty

 
Przedłużona Ochrona
Przeglądy Plus
Pełna Obsługa
Pełna Obsługa Plus
Przedłużenie Gwarancji
usunięcie skutków awarii
tak   tak tak
Assistance Opel - pomoc drogowa tak tak tak tak
Usługi Mobilności
Transport, samochód zastępczy, zakwaterowanie, jeśli nie jest możliwa naprawa auta w dniu wystąpienia awarii
tak   tak tak
Przeglądy Okresowe   tak tak tak
Części Eksploatacyjne       tak
Samochód zastępczy
na czas przeglądu
      tak
Opony
Ogumienie zimowe/letnie, naprawy ogumienia, wymiana i przechowywanie ogumienia
      opcja
Warunki trudne
Zwiększenie częstotliwości przeglądów, szczególnie silniki benzynowe turbo
  opcja opcja opcja

 

 

Okres trwania umowy

Do 96 miesięcy, czyli do 8 lat.

Okres liczymy od daty początku gwarancji na samochód.

Całkowity przebieg do 200 000 km.

 

Opony

Do wyboru są trzy klasy opon: Standard - Optimum - Premium. W ramach wybranej klasy możesz jeszcze wybrać markę i model opon:

  1. Standard - np. Barum, Dębica, Sava, Kormoran
  2. Optimum - np. Uniroyal, Semperit, Fulda, Kleber, BF Goodrich
  3. Premium - np. Continental, Goodyear, Dunlop, Michelin

W przypadku użytkowania opon wielosezonowych, a tym samym brak konieczności stosowania naprzemiennie opon letnich i zimowych, opcja Opony obejmuje dostarczanie opon wielosezonowych na tych samych zasadach, co opon letnich i zimowych.

 

 

Ile kosztuje Umowa Serwisowa OPEL Flexcare?

np. 10 tys. km

średni roczny przebieg

  Pakiet 'Przedłużona Ochrona' na:
3 lata 4 lata 5 lat 6 lat 7 lat 8 lat
Limit przebiegu na cały okres 30 tys. km 40 tys. km 50 tys. km 60 tys. km 70 tys. km 80 tys. km
Corsa, Corsa‑e, Crossland, Mokka, Mokka‑e 195 zł 520 zł 910 zł 1495 zł 2080 zł 2795 zł
Astra, Astra Hybrid 325 zł 845 zł 1300 zł 2145 zł 3055 zł 4030 zł
Grandland, Grandland Hybrid 715 zł 1755 zł 2600 zł 4290 zł 6045 zł 8060 zł
Insignia 715 zł 1690 zł 2860 zł 4615 zł 6500 zł 8775 zł
Combo, Combo‑e 260 zł 585 zł 1112 zł 1813 zł 2632 zł 3627 zł
Vivaro, Vivaro‑e, Zafira‑e Life, Movano, Movano‑e 585 zł 1495 zł 2665 zł 4355 zł 6500 zł 8905 zł

Ceny z vat za pakiet Przedłużona Ochrona. Opłata jednorazowa.

Sprawdź inne pakiety i przebiegi w pdf Cenniku Umów Serwisowych Opel Flexcare

 

 

Większy roczny przebieg?

Dostępne są pakiety dla przebiegów do 200 tys. km. Na przykład Kontrakt Serwisowy na 5 lat z przebiegiem 200 000 km, daje rocznie możliwość przejechania 40 000 km.

 

Zmiana lub Przedłużenie umowy w trakcie trwania?

W okresie ważności umowy, a zwłaszcza przed terminem/przebiegiem jej wygaśnięcia możesz zamówić modyfikację Umowy Serwisowej Flexcare – np. wydłużenie okresu i/lub przebiegu. Możliwe jest też lepsze dopasowanie parametrów umowy do realnego zapotrzebowania klienta, np. zmiana pakietu z Przedłużona Ochrona na Pełna Obsługa. Modyfikacji parametrów umowy można dokonywać wielokrotnie – co może być substytutem zakupu Umowy Serwisowej Flexcare w ratach (np. wydłużanie umowy co rok). Nawet jeśli ceny Umów Serwisowych Flexcare po kilku latach zmienią się, Ty będziesz miał przeliczoną modyfikację na bazie cennika z dnia zawarcia pierwotnej umowy!

 

Umowa Serwisowa Flexcare a gwarancja producenta na samochód

Gwarancja producenta trwa 2 lata i otrzymuje ją każdy klient przy zakupie nowego Opla.

Umowa Serwisowa Flexcare jest opcjonalna - to klient decyduje, czy ją zawrzeć. Umowę Serwisową, w przypadku pakietu 'Przedłużona Ochrona', można utożsamiać z wydłużeniem gwarancji producenta, nawet i do 8 lat.

Natomiast inne pakiety Umów Serwisowych Flexcare , szczególnie Pełna Obsługa i Pełna Obsługa Plus - mają szerszy zakres niż gwarancja producenta na samochód, bo obejmują nie tylko usuwanie skutków awarii, ale też np. przeglądy, czy opony. No i to wszystko w dłuższym okresie niż gwarancja na samochód - do 96 miesięcy (8 lat).

 

Gdzie obowiązuje Umowa Serwisowa Flexcare?

W Polsce i we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Również w większości państw Europy nie należących do Unii Europejskiej, jak Andora, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Gibraltar, Islandia, Kosowo, Lichtenstein, Macedonia, Monako, Norwegia, San Marino, Serbia, Szwajcaria, Watykan, Wielka Brytania. Szczegółowy wykaz - w pliku pdf poniżej.

 

Kiedy mogę zawrzeć Umowę Serwisową Flexcare?

 

Co jeśli samochód zostanie skradziony lub doszczętnie rozbity?

Koszt pakietu 'Przedłużona Ochrona' zostanie Ci w całości zwrócony, jeśli utracisz samochód jeszcze w okresie gwarancji producenta. Natomiast w pozostałych sytuacjach zwrot będzie proporcjonalny do niewykorzystanego okresu umowy lub przebiegu. Jest to szczegółowo opisane w Zasadach i warunkach Umów Serwisowych, link do pdf-a poniżej.

 

Co jeśli sprzedam samochód?

Umowa Serwisowa Flexcare przejdzie na nowego właściciela.

 

Umowy Serwisowe OPEL Flexcare a dotychczasowy FlexCare

Umowy Serwisowe Opel Flexcare oferujemy od 1 sierpnia 2022, a dotychczasowy Flexcare kończymy oferować 31 sierpnia 2022. Umowy Serwisowe Flexcare w porównaniu z Flexcare wzbogacone są o nowy poziom umów (we Flexcare nie było poziomu Przeglądy Plus), dłuższe okresy (Flexcare było dla pojazdów 0-5 lat, Umowy Serwisowe Flexcare 0-8 lat), przebiegi, większą liczbę dostępnych kombinacji wiek-przebieg oraz opcje dodatkowe do umów (opony czy przeglądy w warunkach trudnych).

 

pdf Zasady i warunki Kontraktów Serwisowych Opel Flexcare

 

Pytania nt. Umowy Serwisowej Opel Flexcare?

 

Salon Warszawa / Raszyn

(22) 716 30 20 wew. 4

 

 

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka Automatu. Mamy to!

02.2023

Lewarek zmiany biegów automatu, podgrzewane fotele, usb, start stop, ładowarka indukcyjna

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka auta z automatyczną skrzynią biegów. Mamy to! SsangYong to producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Każdy z modeli jest dostępny z automatem. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 25 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w samochodach z automatycznymi skrzyniami biegów. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Promocja serwisu Opel lato 2024