Opel Astra OPC

Opel Astra OPC

Astra OPC wyposażona jest w PowerApp. Urządzenie współpracujące z iPhonem, gdzie po zainstalowaniu aplikacji z Applestore można odczytywać w czasie rzeczywistym 60 parametrów pracy samochodu, rejestrować je, poczynając od położenia pedału gazu, poprzez moment hamowania, ciśnienie turbo…. i tak można wymieniać aż do 60-tej pozycji.  TUTAJ więcej o wersjach Opel OPC  http://opel.dixi-car.pl/opel-opc-cennik.htm

Dane odczytywane są z szyny CAN. Koleżanka z pracy zapytała się po co? To dobre pytanie, ale równie dobrze można zapytać się po co Astra OPC ma aż 280 KM!

Nie wiem jak odpowiedzieć, żeby nikogo nie urazić – „bo tak” to zła odpowiedź. Lepsza, że wkraczamy Astrą OPC w nowy świat zarezerwowany dla ludzi chcących mieć niezwykle dynamiczny samochód, chcących się cieszyć jego osiągami, ale również wiedzieć precyzyjnie jak się auto zachowywało podczas jazdy na naszym prywatnym „odcinku specjalnym”.

Więcej, urządzenie pozwala również analizować – mając informacje z GPS – w profesjonalny sposób przebieg poszczególnych rund, opóźnienia, przyspieszenia, a więc mamy narzędzie czy jak inni to nazwą zabawkę dla dużych dzieci, dające jeszcze więcej przyjemności z jazdy i posiadania Astry OPC.

Dlaczego to bardzo ciekawa informacja? Jesteśmy pierwszym na świecie producentem samochodów, oferującym takie urządzenie. Wyprzedzamy bądź kreujemy nowe potrzeby, obserwując bacznie nie tylko świat motoryzacji, ale również to, co jest trendy na świecie.