FleetDerby

 

 

!cid_image002_png@01D0985E

Statuetka dla Vivaro za Najlepszy samochód dostawczy do 2,8t DMC

Kolejna nagroda flotowa dla Opla. Podczas tegorocznego plebiscytu Fleet Derby 2015, którego organizatorem jest magazyn „Fleet” Polska, nowy Opel Vivaro zdobył statuetkę za najlepszy samochód flotowy w kategorii samochód dostawczy do 2,8t DMC. Nagrody w organizowanym konkursie rozdane zostały podczas gali w warszawskim hotelu Hilton. Tegoroczny plebiscyt odbywał się nieco inaczej niż poprzednie edycje z racji tego, że laureaci zostali wyłonieni za pomocą głosowania internetowego, które trwało niespełna dwa miesiące (od 16 marca do 10 maja br.). Uczestnicy konkursu oddawali swoje głosy w 27 kategoriach: 14 samochodowych – określających poszczególne segmenty samochodów oraz w 11 kategoriach definiujących najlepsze wg. ogólnopolskiej branży flotowej – produkty i usługi flotowe. 

Osobami głosującymi w tym Plebiscycie byli: osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, zarządcy parków samochodowych, fleet managerowie, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management, decydenci flotowi oraz koordynatorzy flot samochodowych. Glosujący jak widać to grono osób profesjonalnych i ścisłe związane z flotą samochodową. Nowe Vivaro cechuje się przede wszystkim idealnym połączeniem funkcjonalności lekkiego pojazdu użytkowego oraz zalet mobilnego biura z komfortem i estetyką samochodu osobowego. Vivaro jest dostępny jako osobowe kombi oraz wielozadaniowy dostawczy furgon a także furgon z podwójną kabiną.

grupowe_FD_2015

Laureaci tegorocznego plebiscytu Fleet Derby 2015

Z ofertą flotową oraz indywidualną naszego salonu na nowe Vivaro mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej: FLOTA , VIVARO