Monachium pełne nowych Opli – elektryczny, absolutnie unikalnie napędzany Opel Ampera, Nowy Opel Astra GTC – nowe, motoryzacyjne dzieło sztuki, Nowy Opel Zafira Tourer – elegancja i maksymalna wygoda w tym segmencie samochodów, Nowy Opel Combo – pracowity, a sympatyczny przy okazji – 4 nowe modele Opel w jednym mieście.

I co więcej?

W Monachium mieszka 23% obcokrajowców i 56% singli, zawsze spotkasz tu czerwoną falę na ulicach miasta i zapomnij o wieżowcach, jest urzędowy zakaz. Miasteczko olimpijskie z 1972 roku nadal zachwyca, podobnie jak siedziba BMW i centrum miasta z secesyjnymi kamienicami.
Miasto ma 1,4 mln mieszkańców, a w czasie October Fest odwiedza je 7 mln turystów, każdy wypija średnio 1 litr piwa, bo w czasie tej imprezy innej miary piwa nie ma.
Chodząc po ulicach masz wrażenie, że jesteś w 100 tys. mieście, spokojnie, ludzie spacerują, nikt niczemu się nie dziwi, a spotkać można ponoć ludzi w kąpielówkach w tramwaju z kartą miejską na szyi.

I te nasze nowe Ople też są takie takie mało standardowe, jak mieszkańcy Monachium – niebawem premiery wszystkich po kolei. Pierwsza, już na przełomie listopada i grudnia – Nowa Astra GTC