Nowy Chevrolet Trax

Nowy Chevrolet Trax

Salon Samochodowy w Paryżu przedstawia
Nowego Chevroleta Trax

Nowy crossover Chevrolet Trax ma 4248 mm długości, 1776 mm szerokości, rozstaw osi to 2555 mm. Bazuje na amerykańskim Buicku Encore oraz Oplu Mokka, jednak zewnętrznie wyróżnia się wieloma elementami. Inny jest przód oraz tył, nadkola są bardziej uwydatnione, zaś linia okien nieco bardziej kanciasta.

Piłkarski Trax

Piłkarski Trax

We wnętrzu znajdziesz mnóstwo miejsca na dodatkowy bagaż, a szpargały upchniesz w licznych schowkach (na konsoli centralnej, pod siedzeniami, w drzwiach i w wielu innych ciekawych miejscach). Oprócz tego znajdziesz wiele miejsca pod podłogą w bagażnik o pojemności 358 litrów. Tylna kanapa składa się w proporcjach 60/40. W wyższych wersjach wyposażenia znajdziesz system MyLink z nawigacją satelitarną i łącznością ze smartfonami.

A pod maską? 1,6-litrowy silnik benzynowy lub 140-konna 1,4-litrowa turbodoładowana jednostka benzynowa. Dla miłośników silników Diesla przygotowano motor o pojemności 1,7-litra, mocy 130 KM z momentem obrotowym o wartości 300 Nm. Zarówno jednostka Diesla 1,7-litra, jak i 1,4-litrowy silnik turbodoładowany będzie oferowany również z 6-biegową skrzynią automatyczną oraz opcjonalnym napędem na wszystkie koła. System Start/Stop będzie oferowany w standardzie, nawet ze skrzyniami manualnymi. Światowa premiera Chevroleta Trax odbyła się na Salonie Samochodowym w Paryżu.

Chevrolet Trax

Chevrolet Trax

Nowy Chevrolet - Trax
Nowy Chevrolet – Trax