Dixi biega

Dixi biega

Marcin wytrwale biega … 

W czwartej imprezie cyklu Grand Prix Radomia w biegach ulicznych, „Jesiennym bieganiu nad zalewem” nie zabrakło naszego przedstawiciela.

Dixi-Car jest partnerem Stowarzyszenia „Biegiem Radom!” oraz UKS Technik Radom i Klubu Maratończyka AZS Politechnika Radomska. Nasze samochody Chevrolet i Opel towarzyszą w tym sezonie radomskim biegaczom w każdej imprezie.

W rywalizacji pań najszybszą okazała się Karolina Waśniewska, a wśród mężczyzn Łukasz Pawiński. Obydwoje należą do czołówki radomskich biegaczy i mieli już okazję, w nagrodę za zwycięstwa, testować Ople i Chevrolety z Dixi-Car.

Wśród 128 biegaczy był przedstawiciel Dixi-Car. Marcin Gąciarski przebiegł pełny  dystans 7,2 km.

Duże brawa, zebrała ciężarna Maja Pożoga z Otwocka. Zdecydowała się na kolejny start w Radomiu, chociaż termin porodu wyznaczono na początek grudnia. Nie kryła zadowolenia, że udało jej się pokonać całą trasę, a dopingował ją niespełna dwuletni syn Cyryl. Wspólnie z mężem i rodzicami również mieli już okazję sprawdzić Chevroleta, bowiem w czasie zawodów w maju okazali się najliczniejszą rodziną startującą w biegu.