Samochód Roku 2016 Opel Astra VNowa Astra V otrzymała najbardziej zaszczytny tytuł w branży samochodowej. Mowa tu o zwycięstwie w konkursie Samochód Roku 2016 (Car Of The Year 2016). Jury, które składa się z 58 dziennikarzy reprezentujących aż 22 kraje przyznało nowej Astrze 309 punktów. Na drugim miejscu uplasowało się Volvo XC90 z 294 punktami a trzecie miejsce zajęła Mazda MX-5 zdobywając zaledwie 202 punkty.

Opel-Astra-Car-of-the-Year-2016Zwycięską nagrodę z rąk przewodniczącego konkursu COTY Hakana Matsona w przeddzień pierwszego dnia prasowego
86 Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie odebrał dyrektor generalny Opel dr Karl-Thomas Neumann. W skład konkursu wchodziło ponad 40 samochodów począwszy od sportowych roadsterów, poprzez luksusowe limuzyny, aż po samochody sportowo-użytkowe.Konkurencja była zatem duża. Od swojej jesiennej premiery rynkowej w ubiegłym roku Astra zdążyła już zdobyć takie trofea jak: SAFETYBEST 2015, Złota Kierownica 2015 oraz co najważniejsze 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP co jest rewelacyjnym wynikiem. Po w/w nagrodach widać zatem, że samochody Opel tworzone są z myślą o jak najlepszych osiągach zarówno w bezpieczeństwie jak i codziennej eksploatacji pojazdu. 

Opel-Astra-Car-of-the-Year-2016-298810

Ze zwycięzcą tegorocznego konkursu możecie zapoznacie się na naszej stronie:
Astra V Sedan, Hatchback: http://dixi-car.pl/opel-astra-v-ceny.htm
Astra V Kombi: http://dixi-car.pl/opel-astra-v-kombi-ceny.htm

Kupując nową Astrę już dziś możecie skorzystać a atrakcyjnych ofert przygotowanych specjalnie dla WAS!
• Upust 3000 zł na dodatkowe wyposażenie
• Promocyjny kredyt 50/50 lub 4×25%
• Ochrona serwisowa FlexCare na dodatkowe 2 za jedyna 1,23 zł
• Pakiet „Opel Ubezpieczenie” OC/AC/NNW/Assistance za 3,5% ceny samochodu.

PAMIĘTAJ: Kupując w naszym salonie dostajesz Gwarancję Najniższej Ceny!