Genewa 2016

Już jutro 01.03.2016 zapraszamy Was w to miejsce gdzie będziemy relacjonować najważniejsze wydarzenia z 86 Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego, który jak co roku odbywać się będzie w halach PALEXPO w Genewie.

Nasz reporter specjalnie dla Was będzie relacjonował przebieg imprezy. Jako pierwsi będziecie mogli zobaczyć zdjęcia nowych modeli Opla oraz nowinki techniczne tegorocznych targów!

Zapraszamy Serdecznie 🙂

Nowa wersja Astry V jest bardziej oszczędna, lżejsza oferując przy tym większy komfort. Od dziś do zacnego grona dołącza wersja kombi czyli Astra Sports Tourer. Do dnia dzisiejszego Opel odnotował 100.000 zamówień na ten model w zaledwie pięć miesięcy od premiery. Nowa Astra zdążyła już zdobyć kilka bardzo prestiżowych nagród: SAFETYBEST 2015, Złota Kierownica 2015, 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP oraz wczorajszy tytuł Samochód Roku 2016. Poniższe zdjęcia prezentują wersję kombi Astra Sports Tourer

Nowa Mokka X wyróżnia się odważną stylistyką oraz doskonałą łącznością z internetem. Auto stworzone dla poszukiwaczy żądnych przygód. Od momentu premiery Mokka sprzedała się w ilości 500.000 egzemplarzy. Nowy model zapewne podwoi te liczby. Znak X symbolizował będzie klimat przygody i zobaczymy go w obecnych oraz przyszłych modelach SUV i Crossover.

Nowy Opel GT Concept najbardziej niespodziewana premiera tego roku. Opel w tajemnicy zaprojektował tego godnego następcę całkowicie od początku.Inżynierowie Opla postawili sobie za cel zbudowanie bezkompromisowego samochodu sportowego przyszłości. Przyznamy, że projekt prezentuje się oszałamiająco. Nowy GT Concept to pełnokrwisty sportowy pojazd z silnikiem umieszczonym za przednią osią i napędem na tylne koła jest bezpośrednim następcą modeli Opel GT z lat 60. i 70. oraz Monzy Concept.
GT

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za oceanem bratnia marka nie próżnuje. W nowych Chevroletach widać nowoczesny powiew świeżości. Nowe Camaro prezentuje się wyśmienicie aż człowiek chce wyjechać nim na trasę i popędzić w siną dal… 😉