GM Renaissance Center Render 01General Motors planuję całkowitą przebudowę swojej siedziby głównej, która znajduje się w mieście Detroit, jednego z najważniejszych na świecie ośrodków produkcji samochodów całkowicie zmieni swoje oblicze.

W najbliższej przyszłości budynek głównej siedziby General Motors znany również jako Renaissance Center zostanie całkowicie przebudowany. GM pragnie aby jego siedziba główna była bardzo nowoczesnym budynkiem, który będzie odzwierciedlał jego pozycję lidera w branży samochodowej.
Projekt opracowywany jest z zespołem projektowym GM Neumann Smith Architektury oraz EWI Worldwide i ma być zakończony przed końcem 2018 roku. Po remoncie kompleks oprócz oszałamiającego zewnętrznego wzornictwa zyska wewnątrz nową przestrzeń wystawową. W nowym pięcio piętrowym atrium prezentowane będą nowinki ze świata GM a na obrotowych standach będzie można podziwiać starannie wyselekcjonowane pojazdy GM zarówno te koncepcyjne jak i obecnie produkowane.
Zamontowane wewnątrz ogromne ekrany prezentować będą całą historię marki od historycznych osiągnięć i pojazdów poprzez aktualne modele kończąc na nowych konceptach firmy. Interaktywne doświadczenia łączące elementy fizyczne z cyfrowymi będą miały za zadanie edukować społeczeństwo w temacie marek GM oraz procesu ich projektowania i inżynierii. Jak przystało na XXI wiek nowa odsłona siedziby General Motors po remoncie będzie wyglądała futurystycznie i nowocześnie podnosząc swój prestiż w Detroit.GM Renaissance Center Render 02GM Renaissance Center Render 03

GM Renaissance Center Render 05GM Renaissance Center Render 04

GM Renaissance Center Render 06

Poniższy film prezentuje wygląd nowej siedziby GM po przebudowie.

 

Zobacz aktualne modele GM sprzedawane w Polsce:
Astra V  /  Astra V Sports Tourer  /  Karl  /  Corsa  /  Adam  / oraz inne popularne modele