Flex to giętki, fajne słowo, prawda? Giętki to taki totalnie łatwy, elastyczny, dopasowujący się i tak to dokładnie u nas w Dixi-Car jest.

Modele Opel wyposażone są w różne flex – poniżej Rodzina  Oplowej Krainy Flex
Flex Organizer – porządek w bagażniku

Zobacz też: system FlexOrganizer w sklepie internetowym Dixi-Car. Dokup hak, siatkę, pudełko, przegrodę do bagażnika swojego Opla!

Vectra C - bagażnik z systemem Flex Organizer

Vectra C – bagażnik z systemem Flex Organizer

FlexFix® – łatwy transport rowerów
Fajnie pojechać na weekend albo wakacje samochodem, ale mieć też rowery, prawda? No i proszę nasz Opel proponuje zintegrowany bagażnik rowerowy FlexFix®”  – zintegrowany, bo jest to część wyposażenia fabrycznego – ten system zamów razem z samochodem – dwa rowery lub pojemnik bagażowy mocujesz z tyłu – prosto, łatwo, bez wysiłku, nawet ja sobie spokojnie radzę.

Bagażnik rowerowy FlexFix, Opel Corsa

Bagażnik Flex Fix w Oplu Corsa

 

System drzwi portalowych FlexDoors®
Duża innowacja, nowość nowego Opla Meriva – system FlexDoors® wita Cię szeroko otwartymi drzwiami. Usadzanie dziecka w foteliku, przejażdżka z babcią (nawet po operacji biodra) jeszcze nigdy nie były tak proste – drzwi otwierają się pod kątem niemal 90 stopni i to zarówno przednie, jak i tylne – wreszcie masz dostęp i wygodę – wsiadanie, wysiadanie, mocowanie fotelika, zapinanie dzieci, pomaganie starszym jest teraz super wygodne; nie masz dzieci, a starszym nie musisz pomagać  –  jest po prostu wygodniej.

Drzwi otwierane do tyłu Opel Meriva

Drzwi FlexDoors Opla Meriva

 

 

FlexSpace® – Inteligentny system siedzeń
Dla spontanicznych i nawet zwariowanych pomysłów dobrym partnerem będzie Opel Meriva i jego system FlexSpace®  –  elastyczny niezwykle, giętki niebywale. Z łatwością dopasujesz wnętrze do swoich potrzeb, a jeśli zmienisz plany…  bez problemów i szybko zmienisz aranżację wnętrza swojego samochodu! Miejsce dla 5 osób zamieniasz w chwilę na dużą przestrzeń bagażową i to bez wyjmowania choćby jednego fotela.

 

 

FlexRail® – organizuj przestrzeń jak lubisz
Kolejna innowacja, nowiutki system FlexRail® to modułowy system konsoli centralnej, miejsca pomiędzy przednimi fotelami możesz teraz dopasować do swoich upodobań – dwie aluminiowe szyny stanowią bazę – sam wybierz czy to będzie podłokietnik, schowek na płyty CD, uchwyty na napoje, telefon komórkowy …  wszystko?

 

Flex Floor – optymalne pakowanie
Dwie osoby i duży bagaż? Nowa Astra IV – dzielone, składane oparcie tylnego siedzenia zwiększa twoją przestrzeń bagażową z 370 do 1235 litrów. Dodaj do tego unikalny system FlexFloor – podłogę FlexFloor zamontuj na wybranej wysokości: na samym dole – masz wtedy maksymalną objętość bagażową,  na równi ze złożonymi oparciami tylnych siedzeń – masz wtedy równiutko lub na poziomie tylnego progu bagażnika – masz wygodę przy załadunku. Całość możesz też złożyć, masz wtedy dostęp do koła zapasowego i dodatkowych schowków.

Ruchoma podłoga bagażnika FlexFloor w Oplu Astra IV

Trzy poziomy podłogi bagażnika FlexFloor – Opel Astra IV

 

FlexFold – Przestrzeń za naciśnięciem guzika
Opel Astra Sports Tourer – maksymalna giętkość – stoisz przy tylnej klapie i po prostu jednym palcem składasz tylne siedzenie – po prostu naciśnij przyciski FlexFold – cpyk i siedzenie złożone, a pojemność Twojego bagażnika urosła z 500 do 1 550 litrów. Proste i praktyczne i po raz pierwszy dostępne w tym segmencie – Oplowa Kraina Flex