Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.


Klient pyta:
 Witam serdecznie. W ostatnim czasie natknąłem się na reklamę pod tytułem Gwarancja mobilności Opel. Czy mogą mi Państwo przybliżyć trochę temat tej gwarancji. Na czym ona polega? Jaki jest jej koszt oraz co otrzymam w zamian za jej wykupienie. Pozdrawiam Andrzej.

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car:  Panie Andrzeju spieszymy z odpowiedzią na Pana zapytanie wysłane do naszego biura obsługi klienta. Gwarancja Mobilności Opel (tzw. program LTM) o której Pan usłyszał to pomoc w razie awarii w trasie, w domu (w każdym razie poza warsztatem). Plus holowanie do Autoryzowanego Serwisu Opla w razie wypadku drogowego. Dedykowana Oplom, którym skończyło się roczne Opel Assistance samochodu nowego. Bo Gwarancja Mobilności to uzupełnienie Assistance posiadanego w pakiecie OC/AC.

Załóżmy taki oto przypadek:
Wyjechał Pan w trasę lub na miasto, po jakimś czasie żarówka zewnętrznych świateł spaliła się a nowej niestety brak w zapasie. Dodatkowo brakuje Panu wprawy w drobnych naprawach auta.  Jak wiadomo we współczesnych samochodach taka wymiana nie należy do prostych ze względu na budowę zderzaka oraz lamp przednich. Co zatem zrobić w takiej sytuacji? To proste – wystarczy skorzystać z Gwarancji Mobilności Opel, technik podjedzie, dokona wymiany na miejscu i będzie pan mógł kontynuować dalszą podróż bez przeszkód w dodatku uniknie pan kosztownego mandatu w przypadku kontroli drogowej.

Z naszych analiz otrzymaliśmy pozytywne opinie zwrotne, szybki czas realizacji (ok. godziny w obrębie stolicy), szczególnie, że za wymianę ze swoją żarówkę od klientów pobierana jest opłata za nową żarówkę ok. 30 zl brutto, gdy klient miał swoją żarówkę, np. H7, H4 – nie wzięli nic za wymianę. W przypadku lampy xenonowej, auto będzie holowane do serwisu i tam proponowana usługa na miejscu.

Według naszej opinii jest to w 100% przydatna opcja! Za jedyne 63,96 zł/rok może Pan wykupić sobie spokój i bezproblemowe dotarcie do celu. Nie rzadko jedna z poniższych awarii może znacznie przewyższyć roczną opłatę za tą usługę. 

Jakie awarie są objęte?
• nagłe i nieprzewidziane, np. awaria silnika, zawieszenia, hamulców w tym także uszkodzenie ogumienia

• problem z akumulatorem
• awaria alarmu czy immobilisera
• uszkodzenie kluczyka
• usterki pasów bezpieczeństwa, wycieraczek
• problem ze światłami – bardzo ciężko jest np. zmienić żarówki, jeśli ktoś tego wcześniej nie robił
• wypadek drogowy, rozbicie samochodu – wtedy nie naprawiamy na miejscu, tylko holujemy do najbliższej Autoryzowanej Stacji Napraw Blacharskich Opel

W cenie są zawarte:
naprawa samochodu na miejscu (płacisz tylko za części, robociznę dostajesz z ubezpieczenia)

• holowanie samochodu do ASO Opel
• wynajem samochodu zastępczego na okres do 4 dni
• przewóz do celu podróży lub miejsca zamieszkania
• zakwaterowanie w hotelu
• kilka innych rzeczy – pełna lista w serwisie Dixi-Car

Szczegółowe informacje dostępne są na na naszej stronie Gwarancja Mobilności Opel

→ Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822
→ Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu:PROMOCJE SERWISU
→ Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CAR
Karnawal-2016-wyprzedaz-Opel-dixi-car
opel-drive-plandostawcze-122016