Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.


Klient pyta:
 Witam już od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem wymiany oleju w zakupionym niedawno Oplem. Nurtuje mnie pytanie czy olej DEXOS 2 marki General Motors jest dobrym olejem? Może lepiej zalać silnik innym olejem dostępnym na rynku? Jeśli tak to jakim?

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car:  Oryginalny olej Dexos2 został specjalnie opracowany z myślą o ochronie środowiska. Sprawdza się bardzo dobrze z nowoczesnych jednostkach napędowych zarówno w benzynie jak i dieslu. Z powodzeniem można go także stosować w silnikach starszej generacji. Trzeba także pamiętać iż olej o zoptymalizowanym składzie gwarantuje najlepsze osiągi silnika. Nowy olej Dexos2 o wydłużonej żywotności przeznaczony do samochodów marki Opel został  opracowany tak, aby efektywność jednostki napędowej była jak najwyższa. Olej ten ma wyjątkowe właściwości czyszczące, skutecznie chroni silnik, a także przyczynia się do niższego zużycia paliwa. Krótko mówiąc, Dexos2 5W-30 to doskonały olej silnikowy o wyjątkowej żywotności w konkurencyjnej cenie. Jeśli nie do końca Pana przekonałem przesyłam krótką charakterystykę oleju o którym mowa.

Dexos2
Charakterystyka oleju.

  • Wyjątkowa stabilność termiczna spowalnia proces starzenia się, co umożliwia
    wydłużenie okresów wymiany oleju
  • Aktywne składniki czyszczące redukują zaleganie osadów i zapewniają czystość silnika
  • Niska zawartość popiołów siarczanowych, fosforu i siarki przedłuża okres sprawności
    systemów redukujących emisję spalin silników diesla i benzynowych
  • Udoskonalone właściwości smarne poprawiają efektywność spalania paliwa
  • Zaawansowana formuła umożliwia stosowanie w trudnych warunkach drogowych

Olej-opel-dexos2

Pozostaje zatem pytanie czy warto?
Tak! Według naszej opinii warto. Biorąc pod uwagę stosunek jakości i właściwości do ceny olej Dexos2 jest bezkonkurencyjny na rynku. Dodatkowo mamy na niego sezonową promocję! Tylko teraz olej Dexos 2 wraz z wymianą kosztuje – Sprawdź teraz!

→ Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822
→ Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu:PROMOCJE SERWISU
→ Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CAR
Karnawal-2016-wyprzedaz-Opel-dixi-car
opel-drive-plandostawcze-122016