Portal MyOpelService.pl

Portal MyOpelService.pl

MyOpelService daje użytkownikom Opel bezpośredni dostęp do danych samochodu. Opel jest pierwszym importerem, który udostepnia online dane samochodu. Polska jest 3 rynkiem w Europie, gdzie portal MyOpelService już działa.  Zarejestruj się  TUTAJ zajmie Ci to tylko chwilkę.

Rejestracja na stronie MyOpelService.pl daje od razu dostęp do:

– oferty i promocji serwisowych Opel

– informacji o kampaniach naprawczych importera Opel

– wyboru preferowanego serwisu Opel

– umożliwia złożenie zapytania mailem   

Więcej  –   po wizycie w serwisie Opel, wykonaniu przeglądu w promocyjnej cenie 489 zł /uiszczeniu 200 zł opłaty administracyjnej – otrzymasz dostęp do opisu wyposażenia swojego auta, historii napraw i przypomnienie o przeglądzie  –  dostęp do rozszerzonych informacji aktywuje doradca serwisu – dla bezpieczeństwa danych doradca zweryfikuje Państwa dane w dowodzie osobistym i rejestracyjnym samochodu.

MyOpelService

MyOpelService

Dostęp do danych będzie aktywny przez 13 miesięcy od rejestracji przez doradcę. Portal jest dedykowany klientom indywudialnym, dlatego do jednego klienta może być przypisany tylko jeden samochód (jeden nr VIN).

Do końca roku 2012 ze strony MyOpelService.pl możesz wydrukować voucher do 200 zł zniżki do jednorazowego wykorzystania na dowolne usługi z użyciem Oryginalnych części Opel (min 100 zł) z wykluczeniem promocyjnego przeglądu i opłaty administracyjnej.

Wielka Promocja Portalu  MyOpelService.pl – do wygrania 3 Ople Corsa i 200 nawigacji  –  wielka akcja promocyjna trwa od 15.10.2012 do 31.12.2012

Czy portal MyOpelService jest dobry tylko dla właściciela, a bezużyteczny dla tych, którzy planują zakup Opla? 

Portal jest dedykowany właścicielom, jednak wraz  z usługą sprawdzenia auta przed zakupem, w serwisie Dixi-Car uzyskasz ustną informację o ostanim zarejestrowanym przebiegu, czy utracie gwarancji (po szkodach całkowitych).    

Więcej po wizycie w serwisie - MyOpelService.pl

Więcej po wizycie w serwisie – MyOpelService.pl