Wojciech Mieczkowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu GM Poland otwiera konferencję Dealerów Opel

Wojciech Mieczkowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu GM Poland otwiera zeszłotygodniową Konferencję Dealerów Opel

Autoryzowany serwis Opel jest drogi? Nie stać Cię na autoryzowany serwis Opel?  Autoryzowany serwis tylko w okresie gwarancji?

Już od kilku lat łamiemy stare, nieprawdziwe przekonania. Namawiamy naszych klientów, żeby przestali być ofiarami starych sloganów i żeby nas odwiedzili i sprawdzili, żeby zobaczyli co już zrobiliśmy i usłyszeli co jeszcze chcemy i planujemy zrobić.

Ostatnia Konferencja Dealerów Opla w całości była poświęcona działaniom posprzedażnym. Chcemy mieć pewność, że klient w naszym serwisie czuje się różnie miło i pewnie jak w momencie kupowania nowego auta. Chcemy wyjaśnić jaki jest serwis Opel, obalić mity i przekonania, które nie mają już miejsca.

Wraz z General Motors tworzymy programy serwisowe, które odpowiadają na zmiany rynkowe i zgłaszane przez naszych klientów potrzeby i oczekiwania.

Program Usługi Błyskawiczne odpowiada na „nagle i szybko” – wybrane usługi robimy od ręki, bez umawiania się, w zryczałtowanych, rynkowych cenach. TUTAJ więcej o usługach błyskawicznych

Program Tani Serwis Opel odpowiada na „pewność, gwarancja, skuteczność, fachowość” – dedykowany jest starszym modelom Opla, ceny dostosowane są do wieku samochodu, a mimo to gwarantujemy nasz stały pełny pakiet usług w cenie zlecenia – od 2 letniej gwarancji na części i podzespoły,  po sprawdzenie najważniejszych zespołów samochodu czy mycie samochodu.  TUTAJ więcej o programie Tani Serwis Opel

Programy Service4Fleet i Firmowy program serwisowy Opel dedykowane są klientom biznesowym TUTAJ więcej o programie Service4fleet dla dużych flot, a  TUTAJ więcej o firmowy program serwisowy Opel dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W październiku 2012 ruszył portal MyOpelService  Zapraszam tutaj po więcej o MyOpelService

Otworzyliśmy też zapisy do serwisu drogą mailową   TUTAJ zapisz się na wizytę w serwisie Dixi-Car