Kaziki01

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na kolejny już VIII Bieg Kazików, który jak co roku odbędzie się w mieście Radom.Tym razem na uczestników czeka nowa trasa, której długość, tak jak w poprzednich edycjach, wynosić będzie 10 kilometrów.Trasa częściowo pokrywać się będzie z tą znaną Wam z poprzednich lat 🙂

Co to jest za impreza?
Bieg Kazików  jest to jedna z imprez związanych ze dniem Św. Kazimierza – patrona Radomia. Bieg ten odbywa się cyklicznie co roku i bierze w nim udział ponad 600 osób.

Kiedy i gdzie?
Bieg zaplanowany jest na 8 Marca 2015 o godzinie 13:00.
Start biegu: Plac Corraziego w Radomiu (przed Urzędem Miejskim)

Jak się zgłosić do udziału?
Zgłoszenia chęci udziału w biegu przyjmowane są pod poniższymi adresami:
www.radombiega.pl
www.maratonypolskie.pl

Biuro zawodów:
Biuro zawodów tegorocznego biegu będzie mieścić się w siedzibie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr.6 im.Jana Kochanowskiego w Radomiu, przy ul. Kilińskiego 25 (sobota, niedziela) natomiast biuro zawodów biegów dzieci czynne będzie tylko w niedzielę i mieścić się będzie w holu Urzędu Miejskiego.

Według prognozy pogody zapowiada się ładna pogoda, bezchmurne niebo i temperatura w okolicach 9 stopni więc aura idealna do biegu 🙂

Nasza najnowsza Corsa E, w kolorze czerwieni, poprowadzi uczestników Biegu Kazików, na pierwszym okrążeniu trasy. Za kierownicą prowadzącego stawkę biegaczy samochodu, po raz pierwszy w historii, zasiądzie kobieta, starszy sierżant Joanna Sieczkowska, ze sztabu Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.To ukłon w stronę wszystkich Pań, w dniu ich święta, które w tym roku, przypada w dniu biegu.

NAGRODY
• Wszystkie kobiety, które dobiegną do mety otrzymają oprócz pamiątkowego medalu (od organizatora), także upominek ufundowany przez firmę Dixi-Car.
• Najlepsza radomianka i najlepszy radomianin, otrzymają od naszej firmy dowolny model marki Opel, do dyspozycji na wybrany weekend 🙂

Z pełną ofertą naszego salonu będzie można zapoznać się na wystawie, która prezentowana będzie w okolicach startu i mety, w czasie trwania biegu.

Bądź z nami na jednej z największych biegowych imprez w regionie radomskim.
Do zobaczenia na starcie 🙂