W polskich salonach Mitsubishi Motors można już kupić popularny model Mitsubishi Outlander przygotowany zgodnie z założeniami specjalnego programu personalizacji o nazwie Calligraphy. Dzięki temu projektowi, nawiązującemu nazwą do japońskiej sztuki pięknego pisania, klienci będą mieli możliwość dostosowania samochodu do swojego smaku i potrzeb oraz nadania mu indywidualnych cech.

Inspirujące shod?

„Shod?, czyli kaligrafia, to sztuka pięknego pisania, która w Japonii jest też szkołą kształtowania charakteru. Uczy koncentracji, dbałości o detale i pozwala odkrywać piękno.” – opowiada o kulisach powstania programu prezes polskiego oddziału Mitsubishi Motors Yasuyuki Oyama. „Zainspirowani sztuką japońskich mistrzów stworzyliśmy program personalizacji samochodu o nazwie „Calligraphy”. Dzięki niemu klienci mogą dopasować model Mitsubishi Outlander do swych potrzeb i wysokich wymagań.” – dodaje.

„Napisz swoją drogę” z Mitsubishi Outlander Calligraphy

Program, którego nazwa i znak graficzny nawiązuje do tradycyjnej, japońskiej sztuki kaligrafii, symbolizującej perfekcję i dbałość o szczegóły, został przygotowany z myślą o wyrafinowanych gustach osób zainteresowanych wysokim poziomem wyposażenia.

Wybierając spośród kilkunastu elementów ułożonych w 6 pakietów o wiele mówiących nazwach Esencja, Elegancja, Emocja, Ekscytacja, Fascynacja i Perfekcja, klienci będą mieli możliwość nadania swemu autu indywidualnego rysu, „naszkicowania” go od nowa, dostosowując go do indywidualnych gustów i oczekiwań.

Wśród dodatkowych elementów wyposażenia nie zabraknie emblematów Calligraphy na przednich błotnikach i pokrywie silnika, stacji multimedialnej z nawigacją, oświetlenia ambientowego, gniazd USB i uchwytów na tablet, ozdobnych listew i progów oraz wielu opcji i kolorów skórzanej tapicerki z wytłoczonym oznakowaniem Calligraphy, obszyć deski rozdzielczej, daszka zegarów, koła kierownicy, gałki dźwigni zmiany biegów i górnej części boczków drzwi, połączonych  z alcantarą i przeszyciami w kilku barwach.

Nowe Mitsubishi Outlander 2017 Calligraphy jest już dostępne w salonach na terenie Polski a cennik pakietów zaczyna się od 3990 zł. Więcej informacji na temat Mitsubishi Outlander Calligraphy można znaleźć na stronie https://calligraphy.mitsubishi.pl/