Najbliższe lata pod względem wypuszczenia przez Opla nowych modeli samochodów obfitować będą w różnorodność modeli. Zapewne każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od małych sportowych aut a kończąc na SUV-ach i rodzinnych dużych pojazdach.

W kilku odcinkach zaprezentujemy wam nowości Opla, które pojawią się na przestrzeni najbliższych czterech lat. Dziś przyszła pora na drugi odcinek naszej mini serii oraz na całkowicie nową odsłonę najpopularniejszego modelu Opla jakim jest Astra V (Samochód Roku 2016).

OPEL ASTRA COUNTRY TOURER
Opel-Astra-Country-Tourer

Astra V Country Tourer będzie uterenowioną wersją najpopularniejszego modelu Opla. Odmiana ta nadaje się zarówno na asfalt jak i na drogi nieutwardzone. Występować będzie tylko z najmocniejszymi silnikami i z bogatym wyposażeniem podobnie jak flagowy model Opel Insignia Country Tourer. Przyznamy szczerze, iż jesteśmy zafascynowani wyglądem nowej odsłony Astry K. Wersja ta ma się pojawić na rynku już pod koniec 2016 roku. Planowana cena tego modelu to 20.000€. Astra K w wersji Country Tourer nowemu właścicielowi dostarczy zapewne sporo satysfakcji z jazdy.