Najbliższe lata pod względem wypuszczenia przez Opla nowych modeli samochodów obfitować będą w różnorodność modeli. Zapewne każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od małych sportowych aut a kończąc na SUV-ach i rodzinnych dużych pojazdach.

W kilku odcinkach zaprezentujemy wam nowości Opla, które pojawią się na przestrzeni najbliższych czterech lat. Dziś przyszła pora na trzeci odcinek naszej mini serii oraz na całkowicie nową odsłonę najpopularniejszego modelu Opla jakim jest Astra V (Samochód Roku 2016) w sportowej odsłonie!

OPEL ASTRA V GTCNowa Astra V GTC 2016/2017

Sportowa, trzydrzwiowa, piątej generacji ASTRA GTC prawdopodobnie pojawi się pod koniec jesieni 2016 lub wczesnej wiosny 2017. Wersja ta wyróżniać się będzie miejską elegancją i budzącym pożądanie dynamicznym sportowym wnętrzem, ale przede wszystkim będzie dawała kierowcy dużo frajdy z jazdy. Trzydrzwiowa Astra GTC łączyć w sobie będzie najnowocześniejsze technologie napędu i zawieszenia zapewniając przy tym duże osiągi, a kompletny system rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa doda pewności podczas każdej podróży. Przewidywana cena w momencie wejścia tego modelu na rynek to 18.000€. Tak jak i poprzednie modele z tej wersji GTC wyróżnia przede wszystkim wysmakowane wzornictwo, dynamika i komfort jazdy połączone z wysokimi osiągnięciami ale także wysoki poziom bezpieczeństwa. Nowa Astra V GTC będzie dojrzałym sportowym coupé o pięknej stylistyce i równie wysokich osiągach na drodze.