Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.

Zbiornik AdBlueKlient pyta: Dzień Dobry Jestem użytkownikiem Insigni Sports Tourer sw /2016. Mam pytanie -Jak konkretnie wygląda sprawa z ogrzewaniem zbiornika AdBlue przy niskich temperaturach, gdy czynnik jest skrystalizowany. Rozumiem ze zbiornik jest podgrzewany w momencie uruchomienia samochodu, ale kiedy czynnik jest wstrzykiwany do systemu od razu czy jakiś czujnik czeka aż osiągnie stan płynny. Trzymam samochód pod chmurką a co za tym idzie adblue często się krystalizuje. Z zasłyszanych opinii wieje grozą. Na szczęście samochód jest na gwarancji. Serdecznie pozdrawiam Ryszard.

 

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car:  W układzie jest sterujący układem moduł roztworu reduktora. Sterownik płynu redukującego emisję otrzymuje żądania aktywacji z innej sekcji sterownika: ELM i stosownie do nich aktywuje elementy nastawcze. Jedno z głównych zadań polega na tym, że przy wyłączonym zapłonie moduł sterujący reduktora zasila wtryskiwacz reduktora i nasterowuje pompę reduktora do pompowania w odwrotną stronę w celu osuszenia przewodu zasilającego wtryskiwacza reduktora. Jest to konieczne, aby chronić przewód zasilający przed uszkodzeniem przez lód.

Sterownik reduktora

→ Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822
→ Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu:PROMOCJE SERWISU
→ Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CAR
Karnawal-2016-wyprzedaz-Opel-dixi-car
opel-drive-plandostawcze-122016