Kochani dzięki Wam kolejny już raz salony Dixi-Car zajęły zaszczytne miejsce na podium!

Rok 2017 zaowocował sprzedażą w ilości blisko 2000 nowych samochodów osobowych i dostawczych, co przełożyło się na drugi wynik pośród wszystkich dealerów Opla w całej Polsce, a jest ich niemało.

Jeśli chodzi o sprzedaż detaliczną osiągnęliśmy w Oplu w minionym roku miejsce pierwsze na terenie Mazowsza oraz fragmentów województw ościennych.

Nieprzerwanie rośnie także nasza pozycja w przedziale sprzedaży do firm. W segmencie B2b (mały i średni biznes) osiągnęliśmy w Oplu drugą pozycję w naszym rejonie, a w sprzedaży do dużych flot zajęliśmy drugie miejsce w całej Polsce!

W roku 2016 Dixi-Car było pod względem sprzedaży nowych samochodów trzecim dealerem Opla w Polsce. Rok 2017 przyniósł nam pozycję drugą. Przed nami pełen wyzwań rok 2018. Idąc za ciosem mamy ochotę w tym roku zdobyć miejsce pierwsze. Wierzymy, że dzięki Wam będzie to możliwe.

Serdeczne pozdrowienia od całego zespołu Dixi-Car. Dziękujemy za okazane nam zaufanie w 2017 roku. Do zobaczenia w salonach Dixi przy pysznej kawie i miłej obsłudze.