Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.

Klient pyta o poradę: Witam posiadam Opla Astrę J 2011 1.4 dostałem w prezencie żarówki typu H7 (HID Conversion kid 10k). Niestety mam z nimi problem i nie wiem jak go rozwiązać nie świecą bo komputer wskazuje mi kod 18 i 19 . Dodam ze światła bez włączonego silnika na włączonym zapłonie pala bez problemu. Czasami jak jadę to mi zaskoczą …? Jakieś sugestie ??

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car: Witamy w serwisie Dixi-Car. Pańskie żarówki to nie homologowane oświetlenie, zapewne żarniki podpinane są pod wejścia H7 imitujące oświetlenie typu Xenon. Elektryk zapewne byłby w stanie domontować tą uniwersalną instalacje, ale same kody błędów wyskakują dlatego, że jest problem z rezystancją, którą rozpoznaje sterownik i jest ona poza dopuszczalną normą. Mimo, że to prezent, odradzamy użytkowanie, za to policja może zabrać dowód, stacja kontroli nie puścić badania technicznego, a słyszeliśmy o przypadkach, że ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania, gdy ewidentny sprawca kolizji powiedział, że auto z takim zestawem go oślepił.

 › Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822
› Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu: PROMOCJE SERWISU
› Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CAR
Przy okazji: pojawiła się w Internecie nowa strona z opiniami o Dixi, zapraszamyInsignia-ExclusiveKarnawal-2016-wyprzedaz-Opel-dixi-caropel-drive-plandostawcze-122016https://sites.google.com/view/opinie-o-firmach/