Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.

Klient dzwoni po poradę: Opel Insignia z czerwca 2013 roku. Po wyłączeniu silnika i wyjęciu kluczyka ze stacyjki, panel wyświetlacza razem z multimediami nie wyłączył się, dało się zmieniać stacje radiowe, dzwonić telefonem, działała nawigacja, ale nie było sposobu aby go wyłączyć. Zawisł. Ponowne odpalenie silnika i wyłączenie nic nie dało, nawet po przejechani około 1km i ponownym wyłączeniu, też nic. Jedynym sposobem jaki znalazłem to było odłączenie akumulatora na chwilkę. Czy istnieje jakiś inny sposób resetu panelu w takiej sytuacji? Czy tylko akumulator?

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car: Szanowny Panie prawdopodobnie doszło do zawieszenia / zapętlenia się sterowników nadwozia. Zalecane jest wówczas odłączenie klemy na kilkanaście sekund, jako reset dla modułów. Innego sposobu nie znamy.

 › Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822 › Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu: PROMOCJE SERWISU › Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CAR Przy okazji: pojawiła się w Internecie nowa strona z opiniami o Dixi, zapraszamy

https://sites.google.com/view/opinie-o-firmach/