Opel Crossland doczekał się nowej odsłony wraz z wyróżniającym go przednim panelem Opel Vizor. Charakteryzuje się nie efektywną sylwetką oraz relaksującym wnętrzem. Nowy Crossland podobnie jak Mokka porzucił X ze swojej nazwy stając się tym samym nową niemiecką filozofią wzornictwa, które zapoczątkowała Mokka.

Szczególnym elementem wyróżniającym i łączącym obydwa modele to całkiem nowy panel przedni zwany Opel Vizor, który łączy w sobie kratkę chłodnicy oraz reflektory w jedną spójną całość. Tylna część nadwozia pozostała w zasadzie niezmieniona. Dodano w niej elegancką czarną listwę, która łączy się z tylnymi światłami. Wymiary pojazdu także pozostały bez zmian.

Tak samo jak poprzednik jest długości 4,21m i szerokości 1,9 m. Nowa odsłona ciesząca się tak dużą popularnością wśród klientów otrzyma udoskonalone podwozie i układ kierowniczy a w nim nowe kolumny MacPhersona, nowy projekt belki skrętnej tylnego zawieszenia oraz elektronicznie sterowany napęd na przednią oś.  Crossland 2021 wyposażony został w nowy adaptacyjny system sterowania o nazwie IntelliGrip, który posiada pięć trybów do jazdy po drodze, śniegu, błocie, jak i piasku. Jest to niejako wstęp do napędu terenowego.

Nowy Crossland posiada jednostki napędowe zarówno benzynowe jaki i diesel spełniające nowe restrykcyjne normy emisji Euro 6d. W zależności od silnika dostępna jest sześciobiegowa automatyczna skrzynia biegów lub manualna.

Rodzinny SUV/Crossover Opel Crossland zachwyca nie tylko nową odważną stylistyką ale także relaksującym wnętrzem. Wszystko jest tu dobrze zaprojektowane aby zarówno kierowca jak i pasażerowie mogli rozkoszować się podróżą w wygodnym i funkcjonalnym wnętrzu. Ułatwią to ergonomiczne fotele AGR znane z droższych modeli, topowy zestaw Multimedia Navi Pro, system OpelConnect jak i tapicerka z Alcantary.

Nowy OPEL CROSSLAND dostępny jest już w salonach Dixi-Car zapraszamy serdecznie na jazdy testowe. Przekonasz się sam, że nowa odsłona jest idealnie skrojona do twoich potrzeb. Zamów swoja jazdę próbną Warszawa / Raszyn (22) 716 30 20 wew. 1, Salon Radom (48) 360 98 26 wew. 2

>>> Tylko w Dixi-Car dowieziemy twojego wymarzonego Opla w 48 godzin pod Twój dom lub firmę.  <<<

 

Aktualne promocje w OPEL DIXI-CAR. Poniżej niektóre propozycje z naszej szerokiej oferty.