Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.

Klient dzwoni po poradę: Witam, czy istnieje jakaś możliwość (płatna) żeby „uzupełnić” wskazania komputera np. o temperaturę oleju silnikowego, temp. cieczy (w nowej zafirze są tylko diody a chciałbym znać dokładną temp.) , napięcie prądu. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car: Witamy serdecznie. Niestety nie ma możliwości takiego rozszerzenia testerem MDI dostępnym w stacji obsługi ASO. Producent nie przewiduje takich modyfikacji w swoim oprogramowaniu komputera.

 › Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822 › Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu: PROMOCJE SERWISU › Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CAR Przy okazji: pojawiła się w Internecie nowa strona z opiniami o Dixi, zapraszamy

https://sites.google.com/view/opinie-o-firmach/