Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.

Klient dzwoni po poradę: Czy w Insignii silnik benzynowy 2.0 turbo z roku 2011 silnik A20NHT powinno regulować się luzy zaworowe?

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car: Witamy w serwisie Dixi-Car, obsługującym marki Opel/Chevrolet. Odnośnie pytania o luzy zaworowe w Pana aucie producent nie przewiduje interwałów czasowych / kilometrażowych dotyczących regulacji zaworów– układ hydrauliczny dla silnika A20NHT – LDK, podnośniki zaworów w katalogu w ilości 16 szt. są 1 w rozmiarze. Czy występują luzy można sprawdzić profilaktycznie jeśli uważa Pan, że takie mogły się pojawić. Zapraszamy do kontaktu poniżej celem umówienia wizyty.

 › Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822
› Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu: PROMOCJE SERWISU
› Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CAR
Przy okazji: pojawiła się w Internecie nowa strona z opiniami o Dixi, zapraszamyInsignia-ExclusiveKarnawal-2016-wyprzedaz-Opel-dixi-caropel-drive-plandostawcze-122016https://sites.google.com/view/opinie-o-firmach/