Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.

Klient dzwoni po poradę: Witam. Przymierzam się do wymiany oleju w Astra H, 1.7 CDTI, 74 kW, oznaczenie silnika Z17DTH. Obecnie jest wlany olej 5w30 nieznajomego producenta. Czy mogę zalać teraz olejem polecanym GM Dexos 2 5w30?

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car: Witamy w serwisie Dixi-Car. Zalecamy stosować olej z licencją Opla – Dexos2 – w ofercie mamy olej produkcyjny 5w30 Dexos2 – wymiana z filtrem 249 zl brutto. Olej Dexos2 powinien być od początku w silniku zgodnie z normą producenta. Jeśli chce Pan wymienić olej samodzielnie może Pan zakupić go w naszym sklepie internetowym.

5L – http://bit.ly/2v5Wett
1L – http://bit.ly/2wvQdtB

 › Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822
› Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu: PROMOCJE SERWISU
› Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CAR
Przy okazji: pojawiła się w Internecie nowa strona z opiniami o Dixi, zapraszamyInsignia-ExclusiveKarnawal-2016-wyprzedaz-Opel-dixi-caropel-drive-plandostawcze-122016https://sites.google.com/view/opinie-o-firmach/