Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.

Klient dzwoni po poradę: Witam chciałbym się dowiedzieć w którym miejscy w samochodzie Meriva B z roku 2010 z silnikiem 1,4 A14XER znajduje się filtr paliwa i czy podlega on okresowej wymianie?

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car: Witamy serdecznie. W podanym przez Pana modelu nie brak jest wymiennego wkładu. Sito filtrujące znajduje się w zbiorniku paliwa.

 › Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822 › Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu: PROMOCJE SERWISU › Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CAR Przy okazji: pojawiła się w Internecie nowa strona z opiniami o Dixi, zapraszamy

firmach/