Dixi‑Car został autoryzowanym dealerem koreańskiego SsangYong’a. Jakie opinie mają pierwsi klienci i nasi pracownicy nt. samochodów jednego z trzech producentów z Korei?

Obiecujemy klientom i sobie wiele po koreańskich samochodach SsangYong. Pierwsze jazdy i opinie klientów potwierdzają trafność naszego opartego w pewnej mierze o intuicję wyboru. Samochody SsangYong mają wysoką jakość, precyzyjne wykończenie, a marka w 2022 roku odnotowała 400% wzrost sprzedaży w Polsce. Na marginesie, SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów w Korei Płd.

Punkt widzenia klienta

Marka średniej wielkości, jak SsangYong, w oparciu o obecne przepisy ma możliwość zaoferować klientowi z Unii Europejskiej, Polski więcej, niż mogą duże marki:

 1. Mocne silniki 4-cylindrowe. Nawet najmniejszy w gamie SsangYong Tivoli zaskakuje wydajną jednostką benzynową 1500 cm3 o czterech cylindrach, rozrządzie napędzanym łańcuchem i mocy 163KM.
 2. Dedykowana instalacja LPG z zachowaniem gwarancji na samochód. Producent wręcz zachęca do montażu instalacji gazowej na propan-butan do trzech najpopularniejszych modeli: Tivoli, Tivoli Grand i Korando. Szukaj logo ‚Mogę być z LPG’ w cennikach pdf SsangYongów na stronie Dixi-Car.
 3. Napęd 4×4 dostępny do większości wersji wyposażenia. Nawet do najmniejszego Tivoli jest napęd 4WD, i to za kilkutysięczną zaledwie dopłatą.
 4. Gwarancja 5 Lat na nowego SsangYonga. To więcej niż oferują niektóre marki japońskie.
 5. Bezpieczeństwo – 5 gwiazdek Euro NCAP. Nawet 17 systemów bezpieczeństwa na pokładzie.
 6. Cena. SsangYongi są nadzwyczaj korzystnie wycenione, w kontekście wyposażenia, które oferują.
 7. Uciąg na haku do 3.5 Tony. Pamiętajmy, górzysty, wymagający Półwysep Koreański, z którego wywodzi się SsangYong. Producent specjalizuje się w SUV-ach i crossoverach. Do masywnych zestawów samochód + przyczepa najlepiej nadają się modele Rexton i Musso Grand, ale zaskakująco ciężką przyczepę może ciągnąć nawet elektryczny Korando e-Motion.

Umów jazdę próbną! Hasło ‚Więcej niż myślisz’ – to trzeba poczuć w kabinie SsangYonga. Jeden z klientów od razu zdecydował się na SsangYonga po jeździe testowej.

Dixi-Car operuje w mazowieckim od 25 lat. Jedyny dealer SsangYong w lewobrzeżnej Warszawie.

Z czystym sumieniem polecamy SsangYongi.

Wybraliśmy Ssangyong bo widzimy w tej marce potencjał. Rynek SUV-ów rośnie a Dixi-Car chce być tam, gdzie klient. Wchodzimy w segment, który skradł serca kupujących. Rozwój z nową na rynku marką ma odświeżającą moc radości ze sprzedaży spełniania oczekiwań. Ekscytacja z budowania marki przekłada się na jakość pracy.

 

SsangYong Tivoli tył czerwony

Jazda próbna w Dixi-Car Raszyn. Zapraszamy klientów z Warszawy, Mazowsza, Polski.

 

SsangYong Korando, salon Warszawa

Jedyny w lewobrzeżnej Warszawie salon SsangYonga. Zapraszamy na jazdę próbną – hasło ‚Więcej niż myślisz’.

 

Dlaczego SsangYong? AI – info sztucznej inteligencji

SsangYong to marka, która oferuje szeroki wybór SUV-ów, crossoverów i pickupów, charakteryzujących się wysoką jakością, niezawodnością i atrakcyjnymi cenami. Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć wybór SsangYong jako swojego następnego samochodu:

 • Jakość – SsangYong cieszy się opinią producenta samochodów o wysokiej jakości. Ich modele są starannie zaprojektowane i wykonane z solidnych materiałów, co zapewnia niezawodność i trwałość.
 • Ceny – SsangYong oferuje swoje samochody w atrakcyjnych cenach, co czyni je konkurencyjnymi w stosunku do innych marek w swojej klasie. Dzięki temu można kupić wysokiej jakości samochód bez przepłacania.
 • Wybór modeli – SsangYong oferuje szeroką gamę SUV-ów, crossoverów i pickupów, dzięki czemu każdy może znaleźć odpowiedni model dla siebie i swoich potrzeb.
 • Design – Samochody SsangYong wyróżniają się swoim charakterystycznym designem, który wyróżnia je na tle innych marek. Ich modele są wyjątkowe i nowoczesne, a jednocześnie praktyczne i funkcjonalne.
 • Innowacje – SsangYong jest na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi, co oznacza, że ich samochody są wyposażone w najnowsze rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa, komunikacji i rozrywki.

Podsumowując, SsangYong to marka samochodów oferująca wysoką jakość, konkurencyjne ceny, szeroki wybór modeli, oryginalny design oraz najnowsze technologie. Jeśli szukasz samochodu, który będzie nie tylko niezawodny i praktyczny, ale także wyjątkowy i nowoczesny, warto rozważyć wybór SsangYong.