Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.

Klient dzwoni po poradę: Witam w samochodzie Opel Astra H uszkodziła się sprężarka klimatyzacji. Proszę o informację, jaki jest koszt wymiany z wszystkimi dodatkowymi elementami niezbędnymi do sprawnego funkcjonowania klimatyzacji w samochodzie. Czy dostępne są sprężarki regenerowane czy wyłącznie nowe i czy sprężarka jest załączana przez cewkę czy zawór sterujący.

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car: Witamy w serwisie Dixi-Car, obsługującym marki Opel/Chevrolet. Klimatyzacja to szereg połączeń, bez weryfikacji na stanowisku warsztatowym przez technika serwisu, nie odpowiemy, co dokładnie jest ew. poza sprężarką do zmiany w danym przypadku, aby układ ruszył i działał poprawnie. Unikamy niepewnej diagnostyki na odległość. Zapraszamy więc na diagnostykę usterki w jednym z naszych serwisów na terenie Warszawy lub Radomia. Wracając do kosztów sprężarki informujemy iż jest możliwość zakupienia sprężarki regenerowanej w cenie – 2678,94zł brutto. Kompleksowa wymiana sprężarki z nabiciem czynnika to koszt 450 zl brutto.

Odnośnie drugiej części zapytania informujemy iż w Astrach były 2 typy rozwiązań, cześć my dobieramy z katalogu producenta po numerze VIN, nie mamy w opisie specyfikacji. Jeśli jest instalacja w okolicach koła pasowego, tzn. że występuje cewka w kompresorze

 › Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822
› Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu: PROMOCJE SERWISU
› Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CAR
Przy okazji: pojawiła się w Internecie nowa strona z opiniami o Dixi, zapraszamyInsignia-ExclusiveKarnawal-2016-wyprzedaz-Opel-dixi-caropel-drive-plandostawcze-122016

https://sites.google.com/view/opinie-o-firmach/