Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.

Klient dzwoni po poradę: Dlaczego w samochodzie ASTRA K poziom oleju należy mierzyć na ciepłym silniku? W instrukcji czytamy „Ponadto silnik musi być rozgrzany do temperatury roboczej i wyłączony od co najmniej pięć minut”.

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car: Witamy w serwisie Dixi-Car, obsługującym marki Opel/Chevrolet. Dziękujemy za zainteresowanie naszym serwisem. W związku z Pana pytaniem informujemy iż poziom oleju należy mierzyć tylko na ciepłym silniku dgyż wtedy olej lepiej krąży w układzie, zatem po odczekaniu 5 minut od wyłączenia, olej rozgrzany spłynie w optymalnej ilości do miski i odczyt na bagnecie będzie najbardziej miarodajny.

 › Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822
› Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu: PROMOCJE SERWISU
› Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CAR
Przy okazji: pojawiła się w Internecie nowa strona z opiniami o Dixi, zapraszamyInsignia-ExclusiveKarnawal-2016-wyprzedaz-Opel-dixi-caropel-drive-plandostawcze-122016https://sites.google.com/view/opinie-o-firmach/