Ozon to wysokoenergetyczna odmiana tlenu, która została odkryta w XIX wieku. Ten składnik naszej atmosfery jest wykorzystywany w wielu dziedzinach medycyny.

Ozon jest środkiem bardzo skutecznym. Jego działanie przynosi szybkie efekty oraz nie pociąga za sobą skutków ubocznych. Ozon ze względu na swoje właściwości może być wykorzystywany do walki z drobnoustrojami i bakteriami, kiedy zawiodą inne środki medycyny tradycyjnej.

Kąpiel ozonowa jest to zanurzenie ciała w mieszaninie ozonowo – tlenowej połączona z hydromasażem ciała. Ozon i tlen przenikają bezpośrednio przez skórę poprawiając lepsze ukrwienie tkanek i mięśni a także odżywienie wszystkich tkanek, a zwłaszcza kończyn dolnych, serca i mózgu. 

ozonowanie wody

ozonowanie wody

 Ozonoterapia skutecznie pomaga w następujących przypadkach:

  • kłopoty z gojeniem się ran, odleżyny
  • ropne zmiany na skórze
  • niedokrwienie kończyn
  • choroby oczu
  • zakażenia wirusowe i grzybica
  • niedostateczne ukrwienie mózgu i serca
  • kłopoty z pamięcią, stany osłabienia, bóle głowy i migreny
  • zapalenie pęcherza moczowego
  • osteoporoza, stwardnienie rozsiane, przetoki

Ozonoterapia daje pacjentowi szeroki wybór techniki podania potrzebnej dawki. Leczenie z wykorzystaniem ozonu jest tańsze i szybsze od tradycyjnych metod stosowanych w medycynie.

Ozonoterapia jest metodą leczenia, w której wykorzystuje się właściwości ozonu – trzycząsteczkowej formy tlenu O3. Ozon powstaje naturalnie w powietrzu pod wpływem wyładowań elektrycznych. Wytwarzają go też spienione morskie fale oraz wodospady.

Ozon w przyrodzie znajduje się w dużych ilościach w górnych warstwach naszej atmosfery chroniąc nasze środowisko przed szkodliwym działaniem promieniowania kosmicznego. Jest więc bardzo przyjazny człowiekowi.

Czy tylko człowiekowi, czy „pacjentem” może być samochód?

Okazuje się, że TAK. Przecież przyjeżdżając do serwisu, przekazujemy pacjenta w ręce lekarza. Na pytanie o objawy wyliczamy:

– dolegliwości układu oddechowego, choroby alergiczne, spowodowane grzybami i innymi zanieczyszczeniami z klimatyzacji,

– nieprzyjemny zapach zwierząt, nikotyny, rozlanych napojów.

Ozon podajemy „pacjentowi” z generatora poprzez lekko uchylone okno przy włączonej wentylacji w obiegu zamkniętym. Zabieg trwa przeważnie od 15 do 30 min.

Ozonowanie usuwa grzyby, bakterie z układu klimatyzacji, alergeny gnieżdżące się, np. w dywanikach, tapicerce, podsufitce itd. Zapewnia wysoki komfort jazdy i znakomite samopoczucie.

Odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania w serwisie Dixi-Car w promocyjnej cenie 69 zł.

WIĘCEJ O ODGRZYBIANIU KLIMATYZACJI SAMOCHODOWYCH TUTAJ

UMÓW SIĘ NA SERWIS KLIMATYZACJI TUTAJ